Ayvacık, Çanakkale ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. İlçeye bağlı Behramkale Köyü, ülkemizin en önemli turizm alanlarından biridir. Ayvacık Belediyesi ilçenin gelişmesi adına çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. Ayvacık Belediyesi bu kapsamda da çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Ayvacık Belediyesi tarafından en son yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Çanakkale /Ayvacık Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Ayvacık ilçesinin nüfusu 30 bini aşmış durumdadır. İlçenin nüfusu yaz aylarında turizmden dolayı artış göstermektedir. Ayvacık Belediyesi bu artan nüfusun belediyesel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Ayvacık Belediyesi çeşitli dönemlerde bu faaliyetlerini gerçekleştirmek adına da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Ayvacık Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Ayvacık İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Ayvacık Belediyesi Geçici İşçi Alımı İçin TIKLAYIN
  • Ayvacık Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Ayvacık Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Ayvacık Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Ayvacık Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; temizlik işçisi, beden işçisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, şehir plancısı, şoför, özel güvenlik görevlisi, mimar, mühendis, avukat gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Çanakkale / Ayvacık Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ayvacık Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Ayvacık Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER AYVACIK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ayvacık konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ayvacık duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.