Aygaz, 1961 yılında Vehbi Koç tarafından kurulmuş olan, halka açık ilk ve tek LPG şirketidir. Koç Holding bünyesinde enerji sektöründe hizmet vermekte olan Aygaz, 1976 yılından bu yana İstanbul Zincirlikuyu’da yer alan genel merkezinde hizmet vermektedir. Aygaz ülkemizde LPG temini, stoklanması, dolumu, dağıtımı, satışı ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra iç ve dış pazarlara yönelik gaz aletleri ve aksesuarları ile konfor cihazlarını üretmektedir. Aygaz büyüme hedefleri doğrultusunda her sene bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Aygaz tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş olanakları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları, iş görüşmesi, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Aygaz İş İlanları 2020

Aygaz sektörde faaliyet gösterdiği 50 yılı aşkın süredir liderliğini korumaktadır. Sadece ülkemizde değil dünyada sayılı şirketlerden bir tanesi olma hedefiyle adımlarını atan Aygaz, bu alanda kendilerini yukarılara taşıyacak olan personelleri kadrosunda görmeyi ümit etmektedir. Aygaz 2020 yılında hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Alımlar Gebze, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Bursa gibi lokasyonlarda ve neredeyse 81 ilimiz için yapılacaktır.Aygaz iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu ve ön lisans mezunu çok sayıda deneyimli, deneyimsiz personelin iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda karayolu lojistik sorumlusu, elektrik teknisyeni, mali işler sorumlusu, rekabet hukuku uzmanı, şoför, saha yöneticisi, üretim mühendisi, teknik servis elemanı, temizlik görevlisi, iş analizi sorumlusu gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Aygaz bunların yanında stajyer alımı, eski hükümlü işçi alımı ve engelli personel alımları da gerçekleştirmektedir. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Aygaz İş Başvurusu 2020

Aygaz tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde ve kurumun resmi İnternet adresi olan www.aygaz.com.tr/ kariyer sayfası üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek ilanlara ait iş başvurusu formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerini görmek için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Bunun haricinde aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu ile de güncel iş duyurularını görebilirsiniz. Şayet başvuru yapacağınız kadro ve pozisyon bulamadıysanız “Genel Başvuru” ilanına tıklamalı ve öz geçmişinizi Aygaz’a iletmelisiniz. Başvuru yaptığınız kadro için ihtiyaç doğduğunda öncelikle bu sayede başvuru yapan kişiler arasında seçimler gerçekleştirilmektedir. Aygaz iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Aygaz İş Başvuru Formu İçin Hemen TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.