Aygaz, 1961 yılında Vehbi Koç tarafından kurulmuş olan, halka açık ilk ve tek LPG şirketidir. Koç Holding bünyesinde enerji sektöründe hizmet vermekte olan şirketlerden bir tanesidir. Aygaz LPG’nin temini, stoklanması, dolumu ve LPG’li cihaz üretimi ile satışını gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bu yana büyümesini aralıksız sürdüren şirket günümüzde 81 ilimizde 1700’ü aşkın otogaz ve 2 bin 400’ü aşkın tüpgaz istasyonu ile hizmet vermektedir. Genel müdürlük binası İstanbul ilimizde Zincirlikuyu’da yer almaktadır. Ülkemizde LPG sektöründe en büyük markalardan bir tanesi olan Aygaz, her gün 60 bini aşkın araca istasyonlardan yakıt temin etmektedir. Büyümesini ara vermeksizin sürdüren Aygaz bunun yanında bünyesinde de çok sayıda kişiyi istihdam etmektedir. Aygaz bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştiriyor. Kurum tarafından yayınlanmış en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Aygaz Doğalgaz İş İlanları 2023

Aygaz günümüzde Avrupa’nın en büyük LPG ihracatçısı haline gelmiştir. Toplam 178,4 bin m³ ile Türkiye’nin en büyük LPG depolama kapasitesine sahip olan Aygaz’ın,5 deniz terminali, 6 dolum tesisi ve 9 dağıtım merkezi bulunmaktadır. Aygaz, iç piyasada kullanmış olduğu tüp, valf gibi türüm ürünleri Gebze Organize Sanayi Bölgesi içinde yer almakta olan Aygaz Fabrikası üretmektedir. Aygaz alanında ülkemizde tartışmasız en büyük şirkettir. Kurum bunun yanına binlerce kişiye istihdam kapısı olmaktadır ve her gün yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaya devam etmektedir.Aygaz tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; işletme sorumlusu, satış yöneticisi, yatırımlar sorumlusu, pompacı, elektrik teknisyeni, üretim mühendisi, temizlik görevlisi, mali işler sorumlusu, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Aygaz İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Aygaz bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen kişiler başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile oldukça kolay bir şekilde yapabiliyorlar. İlgili sayfaya girmenizin ardından kurum tarafından yayınlanan açık iş pozisyonları, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayede yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Burada başvurunuz detaylı incelendikten sonra başvurusu olumlu bulunan adaylar görüşmeye alınmaktadır. Bu yazımızda Aygaz A.Ş. iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Aygaz İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.