İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da bilinen kısa adıyla AYEDAŞ, İstanbul ilimizde Anadolu Yakası’nda yer alan ilçelerin elektrik dağıtımından sorunlu olan şirkettir. AYEDAŞ, elektrik dağıtım şebekesi inşası, bakım ve işletme faaliyetlerini de yürütmektedir. AYEDAŞ faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına, ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. AYEDAŞ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

AYEDAŞ İş İlanları 2020

AYEDAŞ hisseleri geçtiğimiz senelerde satılarak Enerjisa bünyesine geçmiştir. İstanbul ilimizde Anadolu Yakası’nda 6 milyonu aşkın vatandaşımız yaşamaktadır. Bu da büyük bir elektrik ihtiyacı ortaya çıkarmaktadır. AYEDAŞ bu elektrik ihtiyacını karşılayabilmek için çalışmalarına tüm gücüyle devam ederken, ihtiyaçları kapsamında da eleman alımı, personel alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İstanbul İlimize Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

AYEDAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satınalma uzmanı, elektrik teknisyeni, özel güvenlik görevlisi, avukat, elektrik mühendisi, elektrik teknikeri, yatırım planlama uzmanı, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, elektrik bakım teknisyeni, mekanik bakım teknisyeni, avukat stajyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

AYEDAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

AYEDAŞ bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtasıyla başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda AYEDAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

AYEDAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER AYEDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ayedaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ayedaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.