Aydınlı Grup, temelleri 1965 yılına dayanan bir hazır giyim perakendecisidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren Aydınlı Grup günümüzde 4 bini aşkın çalışana sahiptir. Aydınlı Hazır Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş., Fortune 500 Türkiye’nin en büyük şirketleri araştırmasında uzun yıllardır ilk 200’de yer almaktadır. Aydınlı Grup bu büyümesini sürdürmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Aydınlı Grup tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Aydınlı Grup İş İlanları 2023

Aydınlı Grup kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüştür. Özellikle Pierre Cardin, US Polo ve Cacharel ile yapmış olduğu anlaşmalar sonrasında bu büyümesini taçlandırmayı başarmıştır. Aydınlı Grup gerek kendi bünyesine gerekse bünyesinde bulunan şirketlere çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.  • Pierre Cardin İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • US Polo İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Cacharel İş İlanları İçin TIKLAYIN

Aydınlı Grup tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış danışmanı, denetmen, web analist, ürün kontrol uzmanı, mağaza depo elemanı, engelli personel, depo sorumlusu, kasa sorumlusu, part time satış danışmanı, terzi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Aydınlı Grup İş Başvurusu Nasıl, Nereden  Yapılır?

Aydınlı Grup bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Aydınlı Grup iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Aydınlı Grup İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER AYDINLI GRUP HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, aydınlı grup konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan aydınlı grup duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.