Aydın Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı yapacağını açıkladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında 8 beden işçisi ve 10 beko loder operatörü alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 18 Ocak 2023 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

Aydın Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2023

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

Beden işçisi alımı

 • Taşıma, kaldırma, istifleme vb. konularda kol gücünü kullanabilme
 • Kürek, el arabası vb basit işçilik aletlerini gerekli yerlerde kullanabilme

Bekoloder operatörü alımı

 • Bekoloder kullanımı konusunda ehliyete veya belgeye sahip olma
 • En az b sınıfı ehliyete sahip olma
 • Bekoloder kullanımı konusunda tecrübe sahibi olma

Diğer genel başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
 • Aydın il sınırları içinde 01.06.2016 tarihinden itibaren en az 2 senedir ikamet etmek
 • 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olmak
 • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak
 • Kamu haklarından mahrum olmamak
 • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarında n mahkûm olmamak
 • Askerlik ile ilişkisi bulunmamak
 • Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak

Taraflar arasında yapılacak olan iş sözleşmesi, güvenlik soruşturması sonuçlandıktan sonra olumsuz bir sonuç olması durumunda işveren tarafından tek taraflı feshedilecektir.

Başvuru yapmak isteyenler CV’lerini e posta yoluyla göndereceklerdir.

E posta adresi : abbpersonelas@gmail.com

Başvuru adresi : Güzelhisar Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı 99/2 Efeler Aydın

Bu yazımızda Aydın Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilan hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Aydın Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.