Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ya da bilinen kısa adıyla Aydın ASKİ, Aydın Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulmuş olan müstakil bütçeli ve kamu tüzel kişiliğine haiz bir kuruluştur. Aydın ASKİ, Aydın ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın temiz su ihtiyacını karşılamak ve atık suları uzaklaştırmak gibi çeşitli görevlere sahiptir. Aydın ASKİ, çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Aydın ASKİ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Aydın ASKİ İş İlanları 2023

Aydın ASKİ, kurulmuş olduğu günden bu yana çalışmalarına arttırarak devam etmektedir. Altyapı çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, kesintisiz olarak temiz su ihtiyacını karşılamak adına çalışmaktadır. Aydın ASKİ çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Aydın İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Aydın ASKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; biyolog, avukat, özel güvenlik görevlisi, kimyager, mühendis, operatör, harita teknikeri, şoför, beden işçisi, sayaç okuma elemanı, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Aydın ASKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Aydın ASKİ bünyesinde yayınlanan tüm iş ilanları kurumun resmi web adresi olan www.aydinaski.gov.tr ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını kaçırmamak, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak kurum bünyesinde yer alan insan kaynakları veya personel daire başkanlığı gibi departmanlara ilanlar yayınlanmadan yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten dolayı ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Aydın ASKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.