Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile AYDEM, Bereket Enerji Grubu bünyesinde hizmet vermekte olan şirketlerden bir tanesidir. 2008 yılında faaliyetlerine başlamış olan şirket, 5 milyonu aşkın müşteriye sürekli ve güvenli elektrik dağıtım hizmeti sunmak maksadıyla çalışmalarını sürdürmektedir. AYDEM; Aydın, Denizli ve Muğla ilimizin elektrik dağıtımını üstlenmiştir. AYDEM 2013 yılında bünyesine Gediz Elektrik A.Ş.’yi katmıştır. Aydem faaliyetlerini eksiksiz sürdürmek maksadıyla çalışmalarına devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Aydem tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Aydem Elektrik İş İlanları 2022

AYDEM kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren bir elektrik dağıtım şirketidir. Müşteri portföyünü günden güne arttıran şirket aynı zamanda görev sahası dışında da serbest tüketici kapsamında müşteriler kazanmaktadır. Bu büyümesine ara vermeksizin devam etmek isteyen AYDEM yatırımlarına 2022 yılı içinde de devam edeceğini belirtmiştir. Kaliteli hizmet ve üstün teknoloji ilkeleri ile hareket eden AYDEM, aynı zamanda da bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.AYDEM tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; avukat, elektrik teknisyeni, tekniker, elektrik elektronik mühendisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, özel güvenlik görevlisi, şoför, sayaç okuma elemanı, veznedar gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanlarına ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adaylar iş başvurusu yapabiliyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Aydem İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Aydem bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Bunun için öncelikle aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına giriş yapmalısınız. Akabinde sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanızın ardından başvurunuzu kurumun insan kaynakları departmanına göndermelisiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından saklı tutulmaktadır ve başvuru yaptığınız pozisyonda eleman açığı oluşması durumunda değerlendirmeye alınır. Bu değerlendirme sonucunda başvurusu olumlu bulunan adaylar AYDEM gibi ülkemizde alanında en büyük kuruluşlardan bir tanesinde çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda AYDEM elektrik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Aydem Elektrik İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER AYDEM HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, aydem konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan aydem duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.