Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş., Bereket Enerji bünyesinde hizmet vermekte olan ve Aydın, Denizli, Muğla illerimizde elektrik hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş olan bir şirkettir. 2 milyona yakın müşterisine avantajlı fiyatlarla, sürekli ve kaliteli elektrik hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Aydem Elektrik bu faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına da çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Aydem Elektrik bünyesinde yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Aydem İş İlanları 2020

Aydem Elektrik, 2013 yılında İzmir ve Manisa illerimizde hizmet sunan Gediz Elektrik’i katmıştır. Bu satın alma sonrasında hizmet verdiği müşteri sayısı 5 milyona yaklaşmıştır. Aydem Elektrik faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Aydem tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; avukat, tekniker, satış danışmanı, müşteri deneyimi uzmanı, teknisyen, elektrik mühendisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, güvenlik görevlisi, şoför, sayaç okuma elemanı, veznedar, gişe görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Aydem İş Başvuru Nasıl, Nereden Yapılır?

Aydem Elektrik bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektir. Kurumun insan kaynakları departmanı daha sonra yapacak olduğunuz iş başvurularını değerlendirecektir. Başvurusu olumlu sonuçlananlar ise iş görüşmesi için çağrılacaklar ve bu aşamayı da geçen adaylar Aydem bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Aydem iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Aydem İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER AYDEM HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, aydem konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan aydem duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.