AXA S.A. uluslararası Fransız yatırım, emeklilik ve sigorta grubudur. Grup özellikle Batı Avrupa, Kuzey Amerika, Asya-Pasifik ve Ortadoğu bölgelerinde çalışmaktadır. Axa Sigorta kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde dünyanın en büyük şirketlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Axa Sigorta ülkemizde faaliyetlerini her geçen gün arttırmakta ve çeşitli dönemlerde de ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Axa Sigorta tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Axa Sigorta İş İlanları 2023

AXA Grubu, finansal koruma ve fon yönetimi alanında dünya lideri konumundadır ve A.M Best’e göre dünyanın en büyük sigorta grubudur. Bugün dünyada 50 milyon kişi ve ticari işletme AXA çatısı altında ailelerini, çalışanlarını ve mallarını güvence altına almakta, kişisel ve ticari varlıklarını yönetmektedir. Axa Sigorta ülkemizde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Axa Sigorta tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; avukat, uzun dönem stajyer, satış kanal yönetimi uzmanı, acente satış uzmanı, sağlık provizyon uzmanı, kurumsal riskler satış destek uzmanı, satış kanal sorumlusu gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Axa Sigorta İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Axa Sigorta bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile veya kurumun insan kaynakları departmanının mail adresi olan insankaynaklari@axasigorta.com.tr’ye öz geçmişlerini iletebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Axa Sigorta bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Axa Sigorta iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Axa Sigorta İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.