AvivaSA Emeklilik ve Hayat ya da bilinen kısa adı ile AvivaSA, ülkemizin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden bir tanesidir. 2007 yılında kurulmuş olan şirket ülkemizin en büyük holding kuruluşlarından bir tanesi olan Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde faaliyet göstermektedir. Bireysel emeklilik ve hayat sigortası alanında toplam 19 şirket faaliyet göstermektedir. AvivaSA, müşteri sayısı ve portföy büyüklüğü ile sektörde liderliğini korumaktadır. Büyümesine ara vermeksizin devam etmek isteyen şirket bünyesine de ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok  sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. AvivaSA tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

AvivaSA İş İlanları 2023

AvivaSA, ülkemizde en hızlı büyüyen şirketlerden bir tanesidir. Bireysel emeklilik, hayat sigortası ve ferdi kaza sigortası alanında benzersiz ürünleri ile müşteri kitlesini günden güne arttırmaktadır. Avivasa bünyesine yeni işçi alımı, personel alımı ve eleman alımı yapmaya ise devam etmektedir.AvivaSA Genel Müdürlük tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; birikim güvence danışmanı, bireysel güvence danışmanı, finansal danışman, sigorta yöneticisi, finans danışmanı, stajyer, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli personel, bölge satış yöneticisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştirilir?

AvivaSA İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

AvivaSA home Office veya genel müdürlükte çalışmak üzere yeni alımlar gerçekleştirmektedir. Bu alımlara başvuru yapabilmek ise oldukça basittir. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına giriş yapmalısınız. Akabinde karşınıza güncel açık iş pozisyonları ve bunlara başvuru şartları gelecektir. Bu ilanları incelemenizin akabinde kolay bir şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektir. Bu yazımızda AvivaSA iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

AvivaSA iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER AVİVASA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, avivasa konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan avivasa duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.