Avea 2004 yılında kurulmuş ve 2023 yılına geldiğimizde mevcut 16.2 milyon aboneye hizmet verene ülkenin öncü mobil iletişim operatörlerinden bir tanesiydi. Bu rakamlarla ülkemizde %23’lük bir Pazar payına sahipti. Avea, 197 ülkede 644 operatörle uluslararası dolaşım anlaşmasına sahipti. 2015 yılında yapılan satış doğrultusunda Avea, Türk Telekom’a devredilmiştir. Artık iş başvurularınızı bu firma üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 2023 büyüme hedefleri doğrultusunda  Pazarlama – Roaming Uzmanı, Marketing Revenue Reporting Specialist,  satış temsilcisi, müşteri hizmetleri temsilcisi,  Kamu Satış Yöneticisi, Fraud Risk Uzmanı gibi daha bir çok açık pozisyonuna personel alımı gerçekleştirecektir. 2023 Avea eleman alımı detaylarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

AVEA PERSONEL ALIMI 2023

2023 yılına adım atmamızla beraber büyüme hedeflerini yükselten ve hizmet alanını yükselten Avea bir çok pozisyonda personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.  Alımların büyük çoğunluğu ise Ankara, İstanbul ve İzmir illerinde gerçekleştirilecek.  Avea personel alımı sürecinde alacağı adayları titizlikle seçmektedir. Aranılan özelliklere en yakın veya eksiksiz olarak uyan adaylar işe alınmaktadır. Bu yüzden aşağıda listede bulunan meslek gruplarından kendinize en uygun olanı seçerek başvuruda bulunmanız ve başvuru şartlarını detaylı kontrol etmeniz gerekmektedir.AVEA PERSONEL ELEMAN ALIMI GÜNCEL İŞ İLANLARI 2023

Aşağıda güncel Avea iş ilanları ve Avea açık pozisyonları görebilirsiniz.

  • Pazarlama – Roaming Uzmanı
  • Advertising Specialist
  • Kamu Satış Yöneticisi
  • Kurumsal Satış Destek Uzmanı
  • İş Sürekliliği Yönetimi Uzmanı
  • Kurumsal İletişim İçerik Uzmanı
  • Pazarlama İletişimi Bütçe Uzmanı
  • Pricing Specialist

Yukarıda sizlere Avea güncel iş ilanları kısmında yer alan işçi alımına açık pozisyonlardan sadece bazılarını verdik. 2023 Avea personel alımı çerçevesinde aşağıda yer alan bağlantıdan da görebileceğiniz gibi daha bir çok pozisyona eleman alımı gerçekleştirecektir.

AVEA PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Avea pozisyonun getirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinlikler ile beraber kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu kişilik özelliklerine sahip bireyler aramaktadır. Bu Avea personel alımı başvurusu yapanlarda aranılan ortak bir başvuru şartıdır. Avea iş başvurusu için güncel açık iş ilanlarını kariyer.net üzerinden adaylarla buluşturmaktadır. Buradan gerçekleştirebileceğiniz başvurular sisteme alınır ve Avea insan kaynakları tarafından detaylı bir taramaya sokulur. Şayet pozisyonun getirdiği özellikleri karşılıyor ve insan kaynakları tarafından onay almışsanız mülakata çağrılır ve burada iş hakkında bilgi verilirken aynı zamanda size bazı sorular yöneltilerek aranılan özelliklere sahip olup olmadığınız birebir gözlemlenir.

AVEA İŞ BAŞVURUSU FORMU 2023

Avea yukarıda da belirttiğimiz gibi iş başvurularını kendi internet sitesi üzerinden değil, iş arama motorları üzerinden adaylarla buluşturmaktadır. Avea şirketinin genellikle kullandığı iş arama- bulma motoru ise kariyer.net’tir. Aşağıdaki bağlantı sayesine Avea iş başvuru formu‘na ulaşabilir ve açık iş pozisyonlarından size uygun olanı seçip, başvuru şartlarını okuyup iş başvurusunda bulunabilirsiniz.


DİĞER AVEA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, avea konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan avea duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.