Avcılar, İstanbul ilimizde Avrupa yakasında yer almakta olan ilçelerden bir tanesidir. İstanbul’a 27 km uzaklıktadır. TEM otoyolu, E-5 (D-100) karayolu ilçe sınırları içinden geçmektedir. Avcılar Belediyesi, ülkemizdeki çalışkan belediyelerden bir tanesidir. Faaliyetlerine aralıksız devam eden belediye ayrıca ihtiyaçları doğrultusunda da çeşitli zaman dilimlerinde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Avcılar Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve şartları gibi detaylı iş başvurusu bilgileri yazımız devamında yer almaktadır.

Avcılar Belediyesi İş İlanları 2023

Avcılar’da başta madeni eşya, dokuma, giyim eşyası olmak üzere irili ufaklı 250’den fazla sanayi tesisi faaliyettedir. Buna göre nüfusun %40’ından fazlasını işçiler, %10’unu bölge esnafı ve küçük çapta memur kesimi oluşturmaktadır. Avcılar Belediyesi, şehrin daha da gelişmesi adına tüm gücüyle çalışmakta ve çeşitli zaman dilimlerinde de ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Facebook Üzerinden Avcılar İlçesine Ait İş İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

  • Avcılar Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Avcılar Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Avcılar Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; büro işçisi, temizlik işçisi, çöpçü, mimar, tekniker, teknisyen, güvenlik görevlisi, şoför, müfettiş yardımcısı, sosyolog, avukat, zabıta gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Avcılar Belediyesi ayrıca özürlü / engelli personel, eski hükümlü işçiler ve stajyerleri de istihdam etmektedir. Bu iş ilanlarına ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu, bay bayan, deneyimli deneyimsiz adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Avcılar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Avcılar Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. İş ilanları yayınlandığında ilanlara dair detayları bu sosyal mecralar üzerinden paylaşacağız. Harici olarak belediye bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kati suretle kabul görmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Avcılar Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER AVCILAR BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, avcılar belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan avcılar belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.