ATV, Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde bulunan ülkemizde yayın yapan, ulusal bir televizyon kanalıdır. Tüm Türkiye’de yayın yapmakta olan ATV, genel itibariyle yayınlamış olduğu dizilerle öne çıkmıştır. ATV ülkemizin en çok izlenen kanallarından bir tanesidir. Bu başarısını sürdürmek isteyen ve hatta en çok izlenen kanal olmak isteyen ATV bu kapsamda çalışmalarına devam ederken, bu amaçta kendilerine yardımcı olacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. ATV tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

ATV İş İlanları 2023

ATV, 90’lı yıllarda devlet televizyonu tekelinin kırılması amacıyla Turgut Özel’ın girişimleri sonucu kurulmuştur. ATV kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde en çok izlenen televizyon kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır. ATV çalışmaları kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.ATV tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; elektronik teknisyeni, baskı ustası, özel güvenlik görevlisi, güvenlik elemanı, interaktif medya editörü, spiker, kameraman, stajyer, avukat, muhabir gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

ATV İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

ATV bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. ATV ilanlarını çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlamaktadır. Vermiş olduğumuz sayfadan açık iş pozisyonları ile bu ilanlara ait başvuru şartları gibi bilgilere erişebilirsiniz. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda ATV iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

ATV İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ATV HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, atv konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan atv duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.