AtlasGlobal ya da bilinen adıyla Atlasjet, 2001 yılında Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuş olan bir havayolu şirketidir. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Atlasjet ülkemizde faaliyet göstermekte olan en büyük havayolu şirketlerinden bir tanesidir. Atlasjet, ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli zaman dilimlerinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Atlasjet tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

AtlasGlobal (Atlasjet) İş İlanları 2023

AtlasGlobal yani Atlasjet kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmeyi başarmış olan havayolu şirketlerimizden bir tanesidir. Havayolu taşımacılığının ilerleyen yıllarda daha da popülarite kazanacağının bilincinde olan Atlasjet çalışmalarına da bu doğrultuda hız vermiş durumdadır. Atlasjet bünyesinde çalışmakta olan binlerce kişiye ek olarak büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Atlasjet tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; engelli personel alımı, çevre ve iş güvenliği uzmanı, yolcu hizmetleri süpervizörü, satış müdürü, işyeri hekimi, bilet satış memuru, genel muhasebe uzmanı, datacenter yöneticisi, yazılım uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, host, hostes, kabin memuru gibi bay ve bayan adaylar için sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan deneyimli  – deneyimsiz adaylar iş başvurusu yapabileceklerdir. Peki Atlasjet iş başvurusu nasıl nereden yapılır?

Atlasjet İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

AtlasGlobal şirketi bünyesine iki farklı şekilde iş başvurusu yapmanız mümkündür. Öncelikle Atlasjet bünyesinde çalışmak isteyen adaylar öz geçmişlerini humanresources@atlasglb.com mail adresine iletebilirler. Buraya gönderilecek olan CV’ler uygun pozisyonlar için değerlendirilecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar ile iletişime geçilecektir. Diğer bir yol olarak da çeşitli kariyer portalları üzerinden iş başvurusu yapabilmektesiniz. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sekmesine girmeniz de ilgili kariyer portalına üye olmanız akabinde de başvuru işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Devamında da insan kaynakları departmanı başvurusu olumlu bulunan adayları görüşmeye çağırmaktadır. Bu yazımızda AtlasGlobal iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Atlasjet İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ATLASJET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, atlasjet konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan atlasjet duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.