Atatürk Havalimanı veya eski adı ile Yeşilköy Havalimanı, İstanbul ilimizde Avrupa Yakası’nda yer almakta olan uluslararası bir havalimanıdır. Atatürk Havalimanı ülkemizde hava ulaşımının başladığı ilk yerdir ve 1953 yılında uluslararası trafiğe açılmıştır. Yeni İstanbul Havalimanı açıldıktan sonra sadece özel uçuşlar için kullanılır hale gelmiştir. Atatürk Havalimanı, yolcu taşımacılığının aksamadan sürmesi adına her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Atatürk Havalimanı bünyesinde yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Atatürk Havalimanı İş İlanları 2023

Atatürk Havalimanı sadece ülkemizin değil aynı zamanda dünyanın en yoğun havalimanlarından bir tanesidir. Günlük ortalama 1000’den fazla uçağın kullanmış olduğu havalimanı, Avrupa’nın en önemli transit yolcu havalimanları arasında yer almaktadır. Ülkemizin en işlek havalimanı faaliyetlerine devam etmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Atatürk Havalimanı bünyesinde yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; host, hostes, free shop elemanı, yer hostesi, dış hatlar elemanı, özel güvenlik görevlisi, kabin memuru, şoför, teknisyen, mühendis, satış uzmanı, satış danışmanı, stajyer, servis elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Atatürk Havalimanı İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Atatürk Havalimanı işletmesini Tav Havalimanları üstlenmektedir. Yani burada çalışmak isteyen bireyler aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını Tav Havalimanları bünyesine yapabilirler. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Atatürk Havalimanı iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Atatürk Havalimanı İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ATATÜRK HAVALİMANI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, atatürk havalimanı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan atatürk havalimanı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.