Ataşehir, İstanbul ilimizde Anadolu yakasında yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. 2008 yılında ilçe statüsü kazanmıştır. 17 mahalleden oluşan Ataşehir, 2023 yılı itibariyle 410 bini aşkın nüfusa sahiptir. Ataşehir Belediyesi ise ülkemizin en çalışkan belediyelerinden bir tanesidir. İlçenin gelişimi adına tüm gücüyle çalışmaya devam eden Ataşehir Belediyesi, ihtiyaçları sebebi ile de çeşitli zaman dilimlerinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Ataşehir Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Ataşehir Belediyesi İş İlanları 2023

Arazilerin uygunluğundan dolayı, Ataşehir ilçesi İstanbul ilimizde en hızlı büyüyen ve gelişen ilçelerden bir tanesi olmuştur. Bu büyüme hızında Ataşehir Belediyesi’nin de rolü büyüktür. Ataşehir Belediyesi ihtiyaçları sebebi ile de çeşitli zamanlarda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Ataşehir Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.



Ataşehir Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; çöpçü, beden işçisi, temizlik işçisi, büro personeli, mimar, tekniker, teknisyen, mühendis, şoför, güvenlik görevlisi, avukat, zabıta, sosyolog gibi çok sayıda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu, bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Ataşehir Belediyesi ayrıca diğer belediyelerde olduğu gibi engelli personel, eski hükümlü işçi ve stajer de istihdam etmektedir. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Ataşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ataşehir Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İş ilanları yayınlandığında gerekli duyuruları bu sosyal mecralardan yapmaktayız. Harici olarak Ataşehir Belediyesi, kati suretle bünyesinde bulunan insan kaynakları gibi departmanlara öz geçmiş bırakılarak yapılan iş başvurularını kabul etmemektedir. Bu sebepten dolayı Ataşehir Belediyesi bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.

Ayrıca Ataşehir Belediyesi, ilçede iş arayanlar için bir kariyer sayfası oluşturmuştur. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesine de bu kariyer sayfasına girebilir ve ilçede yayınlanan iş ilanlarını görebilirsiniz. Bu yazımızda Ataşehir Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgilere yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Belediyesi Kariyer Merkezi (ABİM) İş İlanları İçin TIKLAYIN


DİĞER ATAŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ataşehir belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ataşehir belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.