Atakum, Samsun ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Atakum 43 yeni ilçe öngören yasa tasarısı kapsamında ilçe statüsü kazanmıştır. Samsun ilimizde bulunan diğer yerleşim yerlerine nazaran daha düz bir alana yayılmış ve yeni yapılanma içerisinde olan bir ilçedir. Yine Atakum Belediyesi ilçenin planlı bir yapılaşma çerçevesinde büyümesine büyük önem vermektedir. Atakum Belediyesi bünyesine çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Atakum Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Atakum Belediyesi İş İlanları 2023

Atakum ilçe nüfusu son yıllarda büyük bir hızla artmaktadır. Atakum, Samsun’un nüfus artış hızı en yüksek belediyesi olmuştur. Günümüz itibariyle 200 bine yaklaşan bir nüfusa sahiptir. Kuşkusuz bunda ilçenin hızla gelişim göstermesi ve planlı bir şekilde büyümesi büyük bir etkendir. Atakum Belediyesi bu planlı ve düzenli büyümenin sürmesi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Atakum İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Atakum Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Atakum Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları veya vatandaşlarımızca yayınlanması istenen iş ilanları içinde; kaynakçı, bekçi, zabıta memuru, sözleşmeli personel, itfaiye eri, beden işçisi, temizlik işçisi, büro memuru, şoför, özel güvenlik görevlisi, engelli personel, mühendis, eski hükümlü işçi, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Atakum Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Atakum Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Atakum Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ATAKUM BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, atakum belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan atakum belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.