Tokat ilimizde yer alan Ataköy Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İlan kapsamında elektrik tesisat ustası alımı, greyder operatörü alımı, beko loder operatörü alımı ve sıhhi tesisat işçisi ve boru tesisat işçisi alımı yapılacaktır. Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 2 Kasım 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Ataköy Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 iş günü içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden/Hizmet Merkezimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan/noter kura çekilişinden önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibrazı istenmektedir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar da ayrı bir liste ile noter kura çekilişine tabi tutulmak zere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve noter çekilişi ile mülakata hak kazanan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı veya sms olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Elektrik tesisat ustası alımı: Ataköy Belediye Başkanlığında İstihdam edilmek üzere Elektrik Tesisat Ustası Meslekli, Asgari Ücret karşılığı çalışacak E sınıfı sürücü belgesi olan (Bir) 1 adet Daimi İşi alınacaktır. Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Kurum Başvuru yapan adaylardan Noter Kura çekimi tarihinden önce ilgili belgeleri istemektedir. Noter Kura çekimi 24.11.2017 tarihinde Cuma günü Saat 13:00 da Ataköy Belediyesi hizmet binasında yapılacaktır.

Greyder operatörü alımı : Ataköy Belediye Başkanlığında İstihdam edilmek üzere Greyder Operatrü meslekli, Asgari ücret karşılığı alışacak D sınıfı Sürücü belgesi olan (Bir) 1 adet Daimi işçi alınacaktır. Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Kurum başvuru yapan adaylardan Noter Kura çekimi tarihinden önce Meslekle ilgili belgeleri istemektedir. Noter Kura çekimi 24.11.2017 tarihinde Cuma günü Saat 13:00 da Ataköy Belediyesi hizmet binasında yapılacaktır.

Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü Alımı : Ataköy Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere Beko Loder (Kazıyıcı Yükleyici) Operatörü meslekli belgeli Asgari Ücret karşılığı çalışacak B sınıfı Sürücü belgesi olan (Bir) 1 Adet Daimi işçi alınacaktır. Kurum başvuru yapan adaylardan Noter Kura çekimi tarihinden önce Meslekle ilgili belgeleri istemektedir. Noter Kura çekim yeri tarihi 24.11.207 tarihinde Cuma günü Saat:13:00 da Ataköy Belediyesi hizmet binasında yapılacaktır.

Diğer Sıhhi Tesisat İşçileri Ve Boru Tesisatçıları Alımı : Ataköy Belediye Başkanlığında İstihdam edilmek üzere Sıhhi Tesisatı Meslekli belgeli Asgari Ücret Karşılığı çalışacak D Sınıfı Sürücü Belgesi Olan Bir (1) adet Daimi İşçi alınacaktır, Kurum başvuru yapan adaylardan Noter kura çekimi tarihinden önce Meslekle İlgili belgeleri istemektedir. Noter Kura Çekimi 24.11.2017 Cuma günü Saat 13:00 de Ataköy Belediyesi hizmet binasında yapılacaktır.

Çalışma Adresi : ATAKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI / ALMUS TOKAT / TÜRKİYE

Bu yazımızda Ataköy Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan çok sayıda işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile kura çekimi hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.