Asyaport, Mediterranean Shipping Company ya da bilinen kısa adı ile MSC grubu bünyesinde bulunan liman yatırımları gerçekleştiren şirketi Global Terminal Limited ile Soyuer ailesi tarafından liman işletmesi amacı ile kurulmuş olan konteyner limanıdır. 450 milyon dolarlık devasa bir yatırımla hayata geçen Asyaport, sadece ülkemizdeki değil aynı zamanda Avrupa’daki en büyük konteyner limanlarından bir tanesidir. Tekirdağ ilimizde Süleymanpaşa ilçemizde yer almaktadır. Asyaport Liman İşletmeleri A.Ş. bünyesine faaliyetleri kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılıyor. Asyaport Limanı iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Asyaport Limanı İş İlanları 2023

Türkiye’nin en büyük konteyner limanı olan Asyaport 2015 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. 2.5 milyon teu’ya varacak kapasitesi ile dünya ölçeğinde bir liman niteliğinde. Asyaport, denizyolu, karayolu ve demiryolu bağlantıları ile bölgesinde bir lojistik merkez olarak gelişen Tekirdağ’ın iş ve çalışma yaşamına 1200 kişilik istihdam kapasitesi ile büyük bir katkı sağlamaktadır. Asyaport bu çalışanlara ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Tekirdağ İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Asyaport tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; sistem destek uzmanı, teknik arıza bakım şefi, elektrik teknisyeni, mekanik teknisyeni, arıza yöneticisi, büyük tamir bakım onarım yöneticisi, operasyon yöneticisi, iş makineleri yöneticisi, iş makineleri operatörü, serdümen, depo memuru, teknik satınalma uzmanı, avukat, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Asyaport İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Asyaport iş ilanları kurumun resmi web sitesi üzerinde yayınlanmaktadır. Asyaport bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından incelenecek ve açık iş pozisyonu oluşması durumunda da başvurularınız değerlenmeye alınacaktır. Bu yazımızda Asyaport iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Asyaport İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ASYAPORT LİMANI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, asyaport limanı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan asyaport limanı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.