AssisTT, 2007 yılında kurulmuş olan ve satış pazarlama, sosyal medya yönetimi, mailing ile çağrı merkezi işlevlerini yerine getiren bir kurumdur. Türk Telekom bünyesinde yer alan iştiraklerden bir tanesidir. AssisTT geleneksel çağrı merkezi anlayışının ötesine geçerek sektöre yeni bir anlayış kazandırmıştır. Ülkemiz genelinde 20 farklı şehirde 23 farklı lokasyonda 10 bini aşkın çalışana sahiptir. Ülkemizde en çok istihdam yaratan kurumlardan bir tanesidir. AssisTT bünyesinde bulunan çalışanlara ek olarak her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. AssisTT tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında bulunmaktadır.

AssisTT iş ilanları 2023

Kurum sadece Türk Telekom’a değil aynı zamanda çok sayıda kamu kurumu ve özel şirkete de çalışmaktadır. “Mutlu müşteri – mutlu çalışan” anlayışı ile sektörde uzun yıllardır lider konumda olan kurum, bünyesine yeni çalışanlar katmak ve kadrosunu geliştirmek için çalışmaktadır. AssisTT bu anlamda çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.AssisTT tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, sosyal medya uzmanı, prime müşteri temsilcisi, tele satış müşteri temsilcisi, saha denetçisi, saha satış temsilcisi, network uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

AssisTT iş başvurusu nasıl, nereden yapılır?

AssisTT bünyesinde çalışmak istiyorum, nasıl ve nereden iş başvurusu yapabilirim diyen vatandaşlarımız aşağıda kurumun kariyer sayfasında yer alan iş başvuru formu sayesinde başvurularını oldukça kolay bir biçimde gerçekleştirebilirler. Burada yapacağınız iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesine çağrılacaklardır. Ayrıca açık pozisyonlar bölümünden de açık iş pozisyonlarını, bunlara ait başvuru şartlarını ve İŞKUR tarihlerini görebilirsiniz. Bu yazımızda AssisTT firması iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

AssisTT iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.