Assistt Telekom veya bilinen kısa adı ile ASSİSTT, yüzde yüz Türk Telekom iştiraki olarak kurulmuş olan bir şirkettir. Assistt Telekom geleneksel çağrı merkezi işlevlerinin ötesine geçerek, satış pazarlama, sosyal medya yönetimi ve mailing gibi çok sayıda alanda müşterilerine çözümler sunan contact center bir şirkettir. Assistt Telekom bünyesine çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Assistt Telekom tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Assistt Telekom İş İlanları 2019

Assistt Telekom kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüştür. Günümüzde ülkemiz genelinde 20 şehir ve 23 ayrı lokasyonda 10 bini aşkın çalışanları bulunmaktadır. Assistt Telekom çağrı merkezi sektöründe şimdinin ve geleceğin lideri olmak amacıyla tüm gücüyle çalışmaktadır. Bünyesine ise çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.AssisTT tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; anlık planlama uzman yardımcısı, tele satış müşteri temsilcisi, strateji planlama uzmanı, işe alım uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, bilgi güvenliği uzman yardımcısı, Almanca müşteri temsilcisi, İngilizce müşteri temsilcisi, network sistemleri uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Assistt Telekom İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Asisstt Telekom bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile özgeçmiş oluşturmalıdırlar. Yapacak olduğunuz başvurular daha sonra uygun iş pozisyonu oluştuğu takdirde kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Assistt Telekom bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda AssisTT iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Assistt Telekom İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.