Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da bilinen kısa adıyla ASKİ, müstakil bütçeli ve Kamu Tüzel Kişiliğine haiz bir kuruluştur. ASKİ faaliyetlerine Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde devam etmektedir. ASKİ faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. ASKİ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

ASKİ İş İlanları 2020

ASKİ, Ankara ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın temiz içme suyu ihtiyacını karşılayan ve atık suları uzaklaştırmakla görevli olan bir kuruluştur. ASKİ; Kaliteli ve temiz içmesuyunu sunan, su kaynaklarını en iyi şekilde koruyan, kullanılmış suların doğaya faydalı dönüşümünü sağlayan ve kurumsal gelişimde modern yönetim anlayışını benimseyen bir kurum olmak adına çalışmalarına devam etmektedir. ASKİ bu faaliyetlerini gerçekleştirmek adına da çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Ankara İline Ait İş İlanlarına Facebook Üzerinden Ulaşmak İçin TIKLAYIN

ASKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, avukat, biyolog, kimyager, mühendis, veznedar, operatör, şoför, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

ASKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yayınlanan iş ilanları İŞKUR üzerinde ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Akabinde yapmış olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanınca detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadırlar. Bu yazımızda ASKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ASKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, aski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan aski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.