Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi veya bilinen kısa adı ile ASKİ, Ankara şehrinde su ve kanalizasyon işleri ile görevli olan kamu kuruluşudur. Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermektedir. ASKİ, kaliteli ve temiz içme suyu sunan, su kaynaklarını en iyi şekilde koruyan, atık suların doğaya faydalı bir biçimde dönüşünü sağlayan bir kurum olmak için çalışmalarını aralıksız olarak devam etmektedir. Ankara ilimizde vatandaşların temiz su ihtiyacını karşılamak ve atık suları uzaklaştırmak için çalışan kurum bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. ASKİ tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

ASKİ İş İlanları 2023

ASKİ, Ankara ilimizde içilebilir su tahsis etmek için tüm gücüyle çalışmaktadır. Bunun için gerekli altyapı çalışmalarına aralıksız devam etmekte, su havzalarını korumakta, atık suların temiz sularla karışmasını engellemektedir. Tüm bu çalışmalar ile daha kaliteli bir içme suyu temin edilmesi amaçlanmaktadır. ASKİ tüm bu sorumluluklarını aksamadan yerine getirmek için çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

ASKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; avukat, engelli personel, eski hükümlü işçi, sayaç okuma elemanı, sayaç açma kapama elemanı, özel güvenlik görevlisi, şoför, çevre mühendisi, biyolog, kimyager, veznedar, operatör, sıhhi tesisat işçileri ve boru tesisatçıları, temizlik görevlisi, beden işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

ASKİ İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

ASKİ yeni çalışan ihtiyacı oluştuğunda İŞKUR üzerinden iş ilanı yayınlamaktadır. Bu ilanları takip ederek başvuru yapmalısınız. İlan yayınlandığında gerekli duyuruları devlette.com web adresimiz üzerinde de paylaşacağız. Harici olarak başvuru yapabileceğiniz bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. Bu yazımızda ASKİ iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ASKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, aski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan aski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.