Antalya Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da bilinen kısa adıyla ASAT, Antalya ilimizde vatandaşların temiz su ihtiyacını karşılamak ve atık suları uzaklaştırmakla görevli olan bir kuruluştur. ASAT, ilde en kaliteli hizmeti sunabilmek için altyapı çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Kurum faaliyetlerine ara vermeden devam etmek adına çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. ASAT tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

ASAT İş İlanları 2023

ASAT, Antalya Büyükşehir Belediyesine bağlı, müstakil bütçeli ve kamu tüzel kişiliğine haiz bir kuruluştur. Yüksek standartlarda hizmet veren, su yönetiminde insanı ve çevreyi esas alan, alanın da rehberlik yapabilecek bir kurum olmak için çalışmalarına devam eden ASAT, çeşitli zamanlarda da bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. ASAT personel alımı kapsamında Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa ve Serik ilçelerinde personel ve memur alımı gerçekleştirecektir.Antalya İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

ASAT tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, avukat, biyolog, engelli personel, inşaat mühendisi, ziraat mühendisi, operatör, engelli personel, şoför, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

ASAT İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

ASAT, bünyesine personel alımı gerçekleştireceği zaman www.asat.gov.tr adresi üzerinde duyurular yayınlamaktadır. Bu duyular aynı zamanda www.devlette.com adresimiz üzerinde de yayınlamaktadır. İş ilanları yayınlandığında ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgiler paylaşılmaktadır. ASAT bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için bu iş ilanlarını takip etmeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. İş ilanları yayınlanmadan kurumun insan kaynakları gibi departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmez. Bu yazımızda ASAT iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ASAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, asat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan asat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.