Aromsa, 1992 yılında kurulmuş olan bir Türk lezzet üreticisidir. Bunun yanında doğal özler ve yanmış şeker de üretmektedir. Aromsa kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde sadece ülkemizin değil aynı zamanda dünyanın en büyük aroma üreticilerinden bir tanesi haline gelmiştir. Aromsa; sos, şurup ve meyve preparatları, ekstraktlar, karamelize şeker, karamel renklendirici, meyve tozları, enzim modifiye süt ürünleri, baharat karışımları tasarlamakta, üretmektedir. Aromsa bünyesine çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Aromsa tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Aromsa İş İlanları 2022

Aromsa, Kocaeli ilimizde Gebze ilçesinde yer alan Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde almış olduğu 5. Fabrikası ile kapasitesini arttırmıştır. Ayrıca yeşil bina olarak tasarlanan altıncı fabrikasının inşası da devam etmektedir. Aromsa tüm bu fabrikalara çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Aromsa tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; yasal işler uzmanı, kalite kontrol şefi, üretim operatörü, vasıflı vasıfsız fabrika işçisi, beden işçisi, mühendis, tekniker, teknisyen, iş güvenliği uzmanı, iş makineleri operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanlarına ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Aromsa İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Aromsa bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça kolay bir şekilde yapabilirler. Bunun için özgeçmişlerinizi ik@aromsa.com.tr mail adresine iletmeniz yeterlidir. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Şayet başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda personel açığı oluşursa, kurum iş görüşmesi için çağırmaktadır. Bu aşamayı da geçen bireyler Aromsa gibi ülkemizin alanında en büyük firmaların bir tanesinde çalışma imkanı elde etmektedir. Bu yazımızda Aromsa iş ilanları ile işe alım süreci ve iş başvuru formu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER AROMSA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, aromsa konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan aromsa duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.