Yalova ilimizde yer almakta olan Armutlu Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Armutlu Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında restoran yöneticisi ile aşçı alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 5 Nisan 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Armutlu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebe İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır Talebe müracaat edenlerin talep sayısının üç katından fazla olması durumunda 10.04.2018 tarihinde saat 14.00’da Armutlu Belediyesi hizmet binasında sözlü sınav yapılacaktır.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Restoran Yöneticisi Alımı

Bu talebe başvuru yapmak isteyen adayların MEB onaylı Hijyen Sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Adayların ayrıca en az 2 yıllık deneyimlerinin bulunması, lisans mezunu olmaları ve KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Restoran Yöneticisi2

Aşçı Alımı

Adayların hijyen belgesi sertifikasına ve temel aşçılık eğitimi sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az 2 yıllık deneyimlerinin bulunması, ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları şarttır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Aşçı2

Çalışma Adresi : KARŞIYAKA MH.ARMUTLU MEYDANI NO:1 77500 ARMUTLU

Bu yazımızda Armutlu Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları ile ilgili detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Armutlu Belediyesi işe alım süreci sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.