Yozgat ilimizde yer almakta olan Armutlu Belediyesi, yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Armutlu Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında restoran yöneticisi, bulaşıkçı, garson, aşçı ve kasiyer alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 7 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Armutlu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebe İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe müracaat edenlerin talep sayısının 3 katından fazla olması durumunda 12.03.2018 tarihinde saat 15.30’da Armutlu Belediyesi hizmet binasında noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. – Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrbe, ncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Restoran Yöneticisi Alımı

İlana başvuru yapmak isteyen adayların en az lisans mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca en az 2 yıl deneyimlerinin bulunmaları da şarttır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Restoran Yöneticisi2

Bulaşıkçı (Stevard) Alımı

Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve MEB onaylı Hijyen Sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Bulaşıkçı (Stevard)

Garson (Servis Elemanı) Alımı

Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları, MEB onaylı Hijyen sertifikasına sahip olmaları ve KPSS sınavı KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Garson (Servis Elemanı)

Aşçı Alımı

Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları, en az 2 yıl deneyimlerinin olması, MEB onaylı Hijyen sertifikasına ve temel aşçılık eğitimi sertifikasına sahip olmaları ve ayrıca KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Aşçı2

Kasiyer Alımı

Adayların en az 2 sene deneyimlerinin olması, ortaöğretim mezunu olmaları, MEB onaylı hijyen sertifikasına sahip olmaları ve ayrıca KPSS sınavı KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kasiyer2
  • Çalışma Adresi : KARŞIYAKA MH.ARMUTLU MEYDANI NO:1 77500 ARMUTLU YALOVA / TÜRKİYE
  • Telefon Numarası :  0 226 531 42 05-06 Pınar Alsu DEMİRELLİ

Bu yazımızda Armutlu Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilana dair diğer detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Armutlu Belediyesi iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.