Yalova ilimizde bulunan Armutlu Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Armutlu Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında beden işçisi alımı gerçekleştirecektir. Toplamda 4 adet personel istihdam edilecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlana başvuruda bulunan adaylar için 15 Kasım 2016 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 arasında kura çekimi gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 4 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapmaları gerekmektedir. Armutlu Belediyesi işçi alımı ilanına dair iş başvuru şartları, başvuru formu gibi diğer ilan bilgilerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Armutlu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebe İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe müracaat edenlerin talep sayısının üç katından fazla olması durumunda 15.11.2016 tarihinde saat 14.00’da Armutlu Belediyesi hizmet binasında noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Çalışma Adresi : KARŞIYAKA MH.ARMUTLU MEYDANI NO:1 77500 ARMUTLU YALOVA / TÜRKİYE

Yalova ilinde bulunan Armutlu Belediyesi tarafından yayınlanan işçi alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Armutlu Belediyesi iş başvuru formu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.