Yozgat ilimizde yer almakta olan Armutlu Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Armutlu Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında silahlı güvenlik görevlisi, beden işçisi, kamyon şoförü, büro işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 12 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Armutlu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebe İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi zerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe müracaat edenlerin talep sayısının 3 katından fazla olması durumunda 15.03.2018 tarihinde saat 15.00’da Armutlu Belediyesi hizmet binasında sözlü sınav yapılacaktır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı

Adayların ortaöğretim mezunu olmaları ve Kamu Personeli Seçme Sınavı’ndan KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 silahlı güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Güvenlik Görevlisi (Silahlı)

Beden İşçisi Alımı

Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 beden işçisi alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Kamyon Şoförü Alımı

Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 2 kamyon şoförü alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kamyon Şoförü

Büro İşçisi Alımı

Adayların ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavı KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 büro işçisi alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Büro İşçisi

Güvenlik Görevlisi Alımı

Adayların ön lisans mezunu olmaları ve KPSS sınavı KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Güvenlik Görevlisi

İletişim :  02265314206 Pınar ALSU DEMİRELLİ / Ekonomist

Bu yazımızda Armutlu Belediyesi tarafından yapılacak olan geçici işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye bünyesinde yayınlanan tüm ilanlara Armutlu Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.