Arkas Holding A.Ş., Türkiye’de kurulu uluslararası piyasada faaliyet gösteren holding kuruluşudur. Arkas Holding ülkemizde; lojistik, liman, akaryakıt, turizm, otomotiv, havayolu, sigorta, gıda, bilgi teknolojisi, gözetim ve denetim hizmetleri ve iş makineleri ve operasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren Arkas Holding yurt içi ve yurt dışında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Arkas Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Arkas Holding İş İlanları 2022

Arkas Holding 1902 yılında İzmir ilimizde kurulmuştur. 1944 yılında uluslararası taşımacılık alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Ülkemizden Avrupa’ya konteyner yüklemesini yapan ilk firma Arkas Holding’tir. Arkas Holding; (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Fransa, Portekiz, Cezayir, Fas, Mısır, Suriye, Lübnan, Libya, Irak, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan) gibi ülkelerde ofisi bulunmaktadır. Bünyesinde 700’den fazla çalışana sahip olan şirket çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı da yapmaktadır.Arkas Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; planlama uzmanı, reefer teknisyeni, gaz altı kaynak teknisyeni, koruma ve güvenlik görevlisi, stajyer, seyahat danışmanı, stacker operatörü, aşçı, tır şoförü, bölge satış yöneticisi, mekanik teknisyeni, elektrik elektronik teknisyeni, makam şoförü, hasar danışmanı, sigorta memuru, kabin memuru, gemi personeli, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Arkas Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Arkas Holding bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Arkas Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Arkas Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ARKAS HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, arkas holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan arkas holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.