Ardeşen, Rize ilimizde il merkezine 45 km mesafede yer almakta olan bir ilçemizdir. İlçe, 1 belde, 42 köy ve yedisi Tunca Beldesi’ne bağlı 28 mahalleden oluşmaktadır. İlçe sarf ve engebeli bir arazi üzerine kurulmuş olup, ilçenin dörtte biri ormanlık alanlardan oluşmaktadır. İlçenin nüfusu TÜİK verilerine göre 40 bini aşmış durumdadır. Ardeşen Belediyesi ilçenin gelişmesi için çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Ardeşen Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Ardeşen Belediyesi İş İlanları 2023

Ardeşen Belediyesi çay, fındık, kivi, mısır gibi tarım ürünlerinin ağırlıklı olarak üretilmiş olduğu bir ilçedir. Ayrıca ülkemizin ilk özel silah fabrikası olan Asilsan da bu ilçede bulunmaktadır. Ardeşen Belediyesi ilçenin gelişimini sürdürmek amacıyla çalışırken, bünyesine de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Ardeşen İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Ardeşen Belediyesi Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Ardeşen Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta memuru, itfaiye eri, temizlik işçisi, beden işçisi, mühendis, mimar, tekniker, teknisyen, şoför, özel güvenlik görevlisi gibi kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Belediye bünyesinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, engelli, eski hükümlü personelller istihdam edilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ardeşen Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ardeşen Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Ardeşen Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ARDEŞEN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ardeşen konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ardeşen duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.