Aras Kargo ülkemizde faaliyet göstermekte olan kargo firmalarından bir tanesidir. Aras Kargo, 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren Aras Kargo bugün; 19 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 790 şube, 3000 araçlık filosu ve 8 bin 800 kişilik kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Aras Kargo her ay yaklaşık 6 milyonu aşkın kişi, kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir. Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde 1.500’ü aşkın yerleşim birimine hizmet götüren Aras Kargo, ayrıca 800’e yakın yerleşim merkezinde faaliyet gösteren mobil servislerle hizmet vermektedir. Aras Kargo müşterileri ise firmanın şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. Aras Kargo çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamındadır.Aras Kargo Çalışma Saatleri 2023

Ülkemiz genelinde hizmet vermekte olan Aras Kargo şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) sabah saat 08:30’da hizmet vermeye başlamakta ve akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. Aras Kargo şubelerinde öğle arası, öğle tatili uygulanmamaktadır. Yani şubeleri açılış kapanış saatleri içerisinde düzenli olarak hizmet verir.

Aras Kargo Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Aras Kargo şubeleri hafta sonu sadece Cumartesi günü hizmet vermektedir. Şubeleri Pazar günlerinde ise kapalıdır. Aras Kargo şubeleri Cumartesi günleri sabah saat 08:30’da açılırken, daha erken bir saatte 13:00’de kapanır. Bu saatten sonra dağıtım ve teslimat da gerçekleştirilmez.

Aras Kargo Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Aras Kargo şubeleri; Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, arefe günlerinde ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermezler. Aynı zamanda bu resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yani dağıtımı da yapılmamaktadır.

Vermiş olduğumuz çalışma saatleri; Maltepe, Erzurum, Antalya, Gaziantep, Sivas, Kayseri, Bolu, Aydın, Amasya, Ağrı, Akşehir, Akyazı, Arnavutköy, Adıyaman, Bursa, Buca, Bandırma, Bilecik, Bartın, Çorum, Çayırova, Çankırı, Çerkezköy, Denizli, Didim, Düzce, Dörtyol, Eskişehir, Erzincan, Elazığ, Fatsa, Fethiye, Gölbaşı, Giresun, Gaziemir, Hasanpaşa, İzmit, Kütahya, Kemalpaşa, Nazilli, İzmir, Ordu, Osmaniye gibi tüm il ve ilçelerimizde geçerli olan çalışma saatleridir.

Bu yazımızda Aras Kargo çalışma saatleri, açılış kapanış saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızı kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 25 52” telefon numarası üzerinden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ARAS KARGO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, aras kargo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan aras kargo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.