Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. Bünyesine katmış olduğu deneyimli uzman kadrosu ile, sistemde yapmış olduğu köklü değişikliklerle çağı yakalamış ve müşterilerine yerinde hizmet götürmeyi hedef edinmiş, mobil teknolojileri etkin kullanan bir elektrik dağıtım şirketidir. Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile ARAS EDAŞ, Erzurum, Ağrı, Ardahan, Bayburt, Erzincan, Iğdır, Kars illerimizde elektrik dağıtım hizmeti sunmaktadır. Bu illerimizde milyonu aşkın aboneye hizmet vermektedir. Aras Elektrik faaliyetlerini eksiksiz olarak sürdürmek adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Aras Elektrik tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. İş İlanları 2022

2013 yılında, özelleştirme ihale sonucunda Aras EDAŞ İhalesini kazanan Kiler Holding ve Çalık Holding Aras EDAŞ’ı devralmıştır. Aras EDAŞ, ülkemizin en büyük elektrik dağıtım şirketlerinden bir tanesidir. Aras EDAŞ bünyesinde personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.Aras EDAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; elektrik teknikeri, elektrik teknisyeni, kurumsal iletişim uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, avukat, kaçak takip müdürü, elektrik elektronik mühendisi, uzman yardımcısı, şoför, sayaç açma kapama elemanı, büro görevlisi, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Aras Elektrik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Aras Elektrik bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları öz geçmiş havuzuna alınacak ve başvuru yaptığınız pozisyonda eleman açığı oluşması durumunda başvurunuz değerlendirilmeye alınacaktır. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa da insan kaynakları departmanı görüşme için sizleri çağıracaktır. Bu yazımızda Aras Elektrik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ARAS ELEKTRİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, aras elektrik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan aras elektrik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.