Araklı, Trabzon ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Nüfusu 50 binden fazladır. Araklı Belediyesi ülkemizdeki en çalışkan belediyelerden bir tanesidir. İlçenin gelişimi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte olan Araklı Belediyesi, çeşitli zamanlarda ihtiyaçları sebebi ile de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Araklı Belediyesi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Araklı Belediyesi İş İlanları 2023

Araklı’nın 70 km güneyinde bulunan çam ağaçlarıyla kaplı ‘Pazarcık’ Turizm Bakanlığı’nca turizm merkezi olarak ilan edilmiştir. Pazarcık’a girişte Pazarcık Mağarası bulunmaktadır. Yeşilyurt Beldesi ve Yılantaş Yaylası’nda her yıl 25 Ağustos’ta şenlikler yapılmaktadır. Ayrıca 55 km uzaklıkta Çörmeler Pilitli’de ve 80 km uzaklıkta Balahor’da madensuyu şifalı olarak bilinmektedir. Turizm alanında ilçeyi daha da geliştirmek isteyen Araklı çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Araklı Belediyesi bu kapsamda da çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Araklı İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Araklı Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; inşaat mühendisi, mimar, engelli personel, eski hükümlü işçi, temizlik işçisi, beden işçisi, şoför, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar vardır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Araklı Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Araklı Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Araklı Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ARAKLI BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, araklı belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan araklı belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.