Apple Inc. ya da eski adıyla Apple Computer, Inc., merkezi Amerika’da bulunan ve tüketici elektroniği, bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayar tasarlayan, geliştiren ve satan çok uluslu bir şirkettir. En bilinen donanım ürünleri Mac serisi bilgisayarlar, iPod müzik çalar, iPhone akıllı telefon, iPad tablet bilgisayar ve Apple Watch adlı akıllı saattir. Apple günümüzde dünyanın en değerli birkaç markasından bir tanesidir. Apple ülkemizde de faaliyetlerine aralıksız olarak devam ederken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Apple tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızdadır.

Apple Türkiye İş İlanları 2023

Apple’ın App Store ve iTunes Store online mağazalarına ek olarak 14 farklı ülkede 400’ü aşkın perakende satış mağazası bulunmaktadır. Bünyesinde dünya çağında 80 bine yakın kişi çalışmaktadır. Türkiye’deki distribütörlüğünü Bilkom ve INDEX Bilgisayar yönetmektedir. Apple ülkemizde de faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmekte ve bünyesine personel alımı, elaman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Teknosa İş Başvurusu Yapmak İçin Hemen Tıklayın

Apple tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; Kurumsal Müşteriler Lideri, Uzman, Operasyon Eksperi, Bilirkişi, Pazar Lideri, Çözüm Mühendisi, Kurumsal Müşteriler Eksperi, Yaratıcı Kişi, Müdür, Mağaza Lideri, mühendis, stajyer, store elemanı, Apple Store Leader Program, Genius, Teknik uzman ve Kıdemli Müdür gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Apple İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Apple bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Apple bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Apple iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Apple İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER APPLE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, apple konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan apple duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.