Antalya’nın en büyük 2. Büyük ilçesi konumunda bulunan Manavgat personel alımı yapacağını açıkladı. 210 Bine yaklaşan nüfusu ile Antalya’daki en büyük ilçelerden birisi olan Manavgat, personel alımı ilanı verdi. İlana dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Antalya Manavgat Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016

5393 sayılı Belediye Kanununun 49’uncu maddesi hükümlerine göre aşağıda sınıfı, unvanı, adedi ve öğrenim dununu belirtilen 1 Adet Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel alımı yapılacaktır.SÖZLEŞMELİ PERSONEL Ç ALIŞTIRILACAK KADRONUN
sesinÜNYANIADEDİÖĞRENİM DURUMU
T.H.inşaat Mühendisi1Fakültenin İnşaat Mühendisliği Bölümü nden mezun olmak

 

Antalya Manavgat Personel Alımı Başvuru Şartları

İlana başvuruda bulunacak adaylarda aşağıdaki şartlar aranmaktadır;

 1. 657 sayılı Devlet Memurlan Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartlan taşımak.
 2. Sağlık açısından görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir rahatsızlığı bulunmamak.
 3. Başka bir kurumda sözleşmek olarak çalışıyor olmamak.
 4. Askerlik ile ilgili ilişiği olmamak (Erkek adaylar için).
 5. Antalya İli sınırlan içinde ikamet ediyor olmak.

Manavgat Belediyesi Personel Alımı Başvurusu Sırasında İstenilen Belgeler

 • Öğrenim durumunu gösterir belgenin ash veya fotokopisi.
 • Nüfus Cüzdan fotokopisi.
 • Yerleşim yeri belgesi.
 • Özgeçmişini anlatan CV.
 • Sağlık raporu.
 • Askerlik ile ilgili ilişiği olmadığına dair Belgesi (Erkek adaylar için)
 • 657 sayılı Devlet Memurlan Kanununun 48/A-5’inci maddesinde belirtilen suçlardan mahküm olmadığına dair beyan.
 • Adli sicil belgesi.
 • Vesikalık fotoğraf (2 Adet).

(Adayların başvuru veya atama işlenilen için istenen belgelerde gerçeğe aykın beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavlan geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyusunda bulunulacaktır.)

Manavgat Belediyesi Personel Alımı Başvurusu

Yukanda belirtilen şartlan taşıyan adaşlar, başvuru sırasında istenilen belgeler ile birlikte en geç 17.02.2016 Çarşamba günü saat 17:00’a kadar. Manavgat Belediyesi İnsan Kaynaklan ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat edeceklerdir. Üçüncü şahıs eliyle, posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

SINAV VE ŞARTLARI:

Sınava girecek Adaylar. Manavgat Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda 18.02.2016 Perşembe günü saat 14:00′ da vazıh sınava tabi tutulacaktır. Sınav süresi 60 dakikadır. Sınavda 100 üzerinden 70 puanı geçen adaylar arasından en yüksek puan alanlar (alınacak kişi sayısı kadar) başarılı şaşılacaktır. Puanların eşit olması durumunda kazanan adaylar yapılacak mülakat sonucunda belirlenecektir. Sınav sonuç ilan 19.02.2016 Cuma günü Belediş-emızin (wvwv.manavgat.bel.tr.) Web adresinden açıklanacaktır.

Şükrü SÖZEN

Manavgat Belediyesi tarafından verilen personel alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun yada görüşleri yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Manavgat Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.