Antalya Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında usta gemici alımı yapacaktır. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve gemi adamı yeterlilik belgesi sahibi olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 28 Ekim 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu gibi diğer başvuru detaylarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

 Antalya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Hizmet Merkezi Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Başvuru yapan VE NİHAİ LİSTEDE YER ALAN ADAYLAR KURUM TARAFINDAN TALEP SAHİBİ KURUMA BİLDİRİLECEK VE İŞVEREN KURUM BELİRTİLEN TARİHTE KURAYA TABİ TUTULARAK ve kura sonucu asil listede belirlenen (3 katı adaya) adaylara sınav (Yazılı veya sözlü yöntemlerden biri veya ikisi kullanılarak) yapılacaktır. SINAV VEYA MÜLAKAT sonucunda işe yerleştirilmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Aksi halde adayların 1 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmaktadır. Başvuran adaylardan, işe girmeye hak kazanan adayların hakkında yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasının olumsuz gelmesi halinde iş akdi fesih edilecektir. Adaylardan ayrıca aşağıda vermiş olduğumuz özel başvuru şartları talep edilmektedir.

  • Geçerliliği devam eden en az Usta Gemici yeterliliğine sahip olmak.
  • Yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara ve belgelere sahip olmak.
  • Deniz telsiz ehliyeti, can kurtarma sertifikası, ilk yardım sertifikası ve gemi adamı sertifikası bulunması
  • En az 4 sene tecrübesi olduğunu belgelendirmesi
  • Antalya mülki sınırları içerisinde görev yapabilecek sağlıklı olması gerekmektedir.

Çalışma Adresi : BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GÖREV SAHASI İÇİ 7100 ANTALYA MERKEZ ANTALYA / TÜRKİYE

Bu yazımızda Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanına dair iş başvuru şartları, iş başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgilere yer verdik. Konu hakkında her türlü soru, sorun ya da görüşünüzü yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından verilmiş olan diğer iş ilanlarına ulaşmak için hemen TIKLAYIN


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.