Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesi, yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi ilan kapsamında elektrik teknisyeni, klorcu, gerontolog, beden işçisi, elektrik teknikeri, güvenlik görevlisi alımı yapacaktır. Belediye ilan kapsamında 25 işçi istihdam edecektir. Adaylar ilana 24 Ocak 2023 mesai bitimine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2023

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

Elektrik Teknisyeni Alımı

Antalya Merkezde ASAT görevlendirilmek üzere elektrik teknisyeni alımı yapılacaktır. Adaylar diploma fotokopileri ile ilana şahsen müracaat edeceklerdir.

Adayların en az meslek lisesi mezunu olmaları gerekmektedir.

Gerontolog Alımı

Adaylar belgeler ile şahsen müracaat edeceklerdir. Adaylar Korkuteli Yaşlı Bakım Merkezi’nde çalıştırılacaklardır.

Beden İşçisi Alımı

Antalya merkezde (ASAT) görevlendirilmek üzere su ve kanal işçisi alımı yapılacaktır. Adayların en az meslek lisesi mezunu olmaları ve iklimlendirme ve soğutma kalfalık belgesi sahibi olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana kimlik, adli sicil kaydı ve sağlık raporu götürerek başvurularını gerçekleştireceklerdir.

Elektrik Teknikeri Alımı

Antalya merkezde (ASAT) görevlendirilmek üzere elektrik teknikeri alımı yapılacaktır. Adaylar ilana şahsen müracaat edeceklerdir.

Kadın Güvenlik Görevlisi Alımı

Manavgat ilçesi Türkbeleni Kent Ormanı D Tipi Mesire Alanında çalıştırılmak üzere güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Adayların özel kimlik kartları ile ilana şahsen müracaat edeceklerdir.

Erkek Güvenlik Görevlisi Alımı

Manavgat ilçesi Türkbeleni Kent Ormanı D Tipi Mesire Alanında çalıştırılmak üzere güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Adayların özel kimlik kartları ile ilana şahsen müracaat edeceklerdir.

Erkek Güvenlik Görevlisi Alımı

Kaş Otobüs Terminalinde görevlendirilmek üzere erkek güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana özel güvenlik kimlik kartı ile şahsen müracaat edeceklerdir.

Başvuru Adresi : Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. Yüksekalan Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı B:Ş.B. Hizmet Binası No:20 Muratpaşa Antalya

İrtibat Kişisi : Mehtap İnce

Telefon : 0242 249 50 00

Bu yazımızda Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı hakkında detaylı başvuru bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayınlanan ilanlara Antalya Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.