Teknolojinin hayatımızda her geçen gün daha fazla yer edinmesiyle beraber devlet kurumlarına gitmeden bir çok işlemimizi ( fatura sorgulama, fatura ödeme, dava dosya sorgulama, sicil numarası sorgulama ) kolaylıkla dakikalar içerisinde bilgisayar başından gerçekleştirebiliyoruz. Durum böyle olunca şirketlerde bu değişimlere ayak uydurabilmek için alt yapılarını düzenli bir şekilde güncelliyorlar. Bu değişim ve gelişmeleri en iyi takip eden kurumlardan bir tanesi ise ASAT. ASAT müşterilerine faturaları hakkında tüm sorgulama işlemlerini yapmalarına, fatura ödemelerine izin veriyor. Peki ama nasıl?

Antalya ASAT Su Faturası Borç Öğrenme

Yaklaşık 2.5 milyon insanın ikamet ettiği ülkemizin en büyük illerinden birisi olan, tarihi ve turistik alanlarıyla her sene milyonlarca turist çeken Antalya su dağıtımı ve atık suların temizlenmesi işini ASAT yürütmektedir. ASAT web adresi üzerinden geliştirilen uygulamalar ile su faturası borç sorgulama, su faturası borç ödeme gibi işlemleri gerçekleştirmek mümkün. Bunun için aşağıda sizlere vermiş olduğumuz verileri ASAT altyapısından çeken aracı kullanabilirsiniz. Su faturası borç öğrenmek için öncelikle aşağıda verilen araçtan hangi ilçe veya semt için sorgulama yapacağımızı seçiyoruz daha sonra abone numarası kısmını da doldurarak su faturası borç öğrenme butonuna basıyoruz. Abone numarası faturalarınızda yer almaktadır. Şayet bilmiyorsanız bu sayede öğrenebilirsiniz.ASAT Su Faturası Borç Sorgulamak İçin TIKLAYIN

Sisteme giriş yaptıktan sonra abone numarası ve güvenlik kodu bilgileriniz ile hızlı bir şekilde borç öğrenme işlemini yapabilirsiniz.

Su Faturası Borç Ödeme

Yukarıdaki su faturası borç sorgulama aracı sayesine ne kadar su borcunuz olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Şayet daha sonra ödeme yapmak isterseniz fatura sorgulama yaptıktan sonra karşınıza gelen ekrandan kredi kartı ile kolaylıkla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Faturanız beklediğinizden çok geldi ya da gelen faturanızda bir hata olduğunu düşünüyorsanız da fatura itiraz bölümünden bu isteğinizi dile getirebilirsiniz. Şayet internet üzerinden değil de telefon yoluyla bu bilgilere edinmek için aşağıda bulunan iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.


DİĞER ANTALYA ASAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, antalya asat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan antalya asat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.