Ant Yapı, 1991 yılında kurulmuş olan bir inşaat firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana büyük bir hızla büyüyen firma gerek yurt içi gerekse yurt dışı çok sayıda projeyi başarı ile tamamlayarak teslim etmiştir. Ülkemiz haricinde İngiltere, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerde ofisleri bulunmaktadır. Bunun dışında Ukrayna, Türkmenistan gibi ülkelerde taahhüt işleri gerçekleştirmektedir. İnşaat sektöründe her türlü altyapı ve üst yapı projelerini gerçekleştiren firma bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir ve Ant Yapı bu kişilere ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Ant Yapı tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Ant Yapı İş İlanları 2023

Ant Yapı günümüzde sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünyada en büyük inşaat firmaları arasında gösterilmektedir. Yurt dışında; The Crown Buildin, Harcourt House, 401 West, Apex House, Domodedovo Havalimanı gibi projeleri yurt içinde de; Manzara Adalar, Antplato, Antasya Residence, Anthill Residence gibi sayısı projeyi başarı ile teslim etmeyi başarmıştır. Ant Yapı Holding yeni yapacağı projelerde çalıştırılmak üzere aşağıdaki şirketleri bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.  • Ant Yapı
  • Ant Konut A.Ş.
  • Ant Site Yönetim Hizmetleri ve Turizm A.Ş.
  • Ant Çevre Tek. Yapı San ve Tic. Ltd. Şti.
  • Ant Teq – Technology Engineering Quality
  • Ant Yapı (UK) Limited
  • Ant Yapi U.S. Holding Corp.
  • Ant Aspat

Ant Yapı tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; inşaat mühendisi, mimar, teknik ressam, inşaat teknikeri, iş makineleri operatörü, şoför, ofis elemanı, ağır vasıta şoförü, topoğraf, tercüman, kaynakçı, stajyer, satış ve kiralama yetkilisi, garson, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ant Yapı İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ant Yapı sanayi ve ticaret ltd. şti bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için özgeçmişlerinizi başvurmak istediğiniz pozisyon ile birlikte insankaynaklari@antyapi.com mail adresine iletebilirsiniz. Başvurularınız kurumun insan kaynakları departmanı tarafından açık iş pozisyonu oluşması durumunda değerlendirilmeye alınacaktır. Harici bir iş başvuru formu ise bulunmamaktadır. Bu yazımızda Ant Yapı İnşaat iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ANT YAPI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ant yapı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ant yapı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.