Ankara ilimizde faaliyet göstermekte olan Anket A.Ş. yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında 300 işçi alımı yapacağını açıkladı. Anket A.Ş. ilan kapsamında en az ilkokul mezunu işçi alımı yapacaktır. Adayların bilgisayar kullanabilmeleri, 40 yaşını bitirmemiş olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 31 Aralık 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu hakkında detaylı bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

Anket A.Ş. İşçi Alımı İlanı 2018

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Adayların ilkokul, ortaokul, lise veya meslek lisesi mezunu olmaları, tercihen üniversite mezunu olmaları, bilgisayar kullanabilmeleri ve 40 yaşını bitirmemiş olmaları gerekmektedir.

Adaylardan başvuru sırasında iş başvuru formu (cv) ve nüfus cüzdanı fotokopisi talep edilecektir.

  • Çalışma Süresi : 01.01.2018 – 31 Aralık 2018 (ihale kapsamında hizmet alım işleri süreleri dahilinde.)
  • Çalışma Saatleri : 09:00 ile 18:00 saatleri arasında.
  • Çalışma Adresleri : Şirketimize bağlı Ankara mücavir alanı içerisinde farklı adresler.
  • Başvuru Adresi : Hoşdere Caddesi Özvatan Sokak No : 34/2-3-4 yukarı ayrancı Çankaya / Ankara

Bu yazımızda Anket A.Ş. tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Anket A.Ş. iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.