Ankara Kültür Etkinlikleri Ticaret A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile Anket A.Ş., 2000 yılında kurulmuş olan bir kamu kurumudur. Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Anket A.Ş., her türlü kültür, sanat, reklam ve tanıtım hizmetlerini gerçekleştirmek amacıyla gerekli çalışmaları yapmak ve yaptırmak, tesis kurmak, işletmek ve işlettirmek için kurulmuştur. Açılış organizasyonları, sergi organizasyonları, konserler, açılışlar, özel gün kutlamaları, kongreler, seminerler, gösteriler, dini ve milli bayram kutlamaları, tanıtımlar ve daha çok sayıda alan Anket A.Ş.’nin hizmet alanına girmektedir. Anket A.Ş. tüm bu faaliyetleri aksamadan sürdürmek adına bünyesinde çok sayıda kişiyi istihdam etmektedir. Kurum çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve personel alımı, eleman alımı, memur alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Anket A.Ş. tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Anket A.Ş. İş İlanları 2023

Anket A.Ş., Ankara ilimizi gerek yurt içinde gerekse yurt dışında tanıtabilmek adına birçok organizasyon gerçekleştirmektedir. Tüm bu organizasyonların Ankara ilimize olan katkısı tartışılmazdır. Daha bilinen bir Ankara için çalışan Anket A.Ş. bu yolda kendilerine yardımcı olacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Anket A.Ş İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Anket A.Ş. tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; büro memuru, vasıfsız personel, engelli personel, beden işçisi, eski hükümlü işçi, stajyer, peyzaj mimarı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Anket A.Ş. İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Anket A.Ş. yeni personel ihtiyacı oluştuğu durum İŞKUR üzerinden iş ilanları yayınlamaktadır. Anket A.Ş. bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için bu ilanları takip etmeli ve başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz. Harici olarak online bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. Bu yazımızda Anket A.Ş. iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ANKET A.Ş. HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, anket a.ş. konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan anket a.ş. duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.