Anket A.Ş. ya da diğer adıyla Ankara Kültür Etkinlikleri Ticaret A.Ş. her türlü kültür, sanat, reklam ve tanıtım hizmetlerini yerine getirmek için gerekli çalışmaları yapmak ve yaptırmak, tesis kurmak ve kurdurmak, işletmek ve işlettirmek amacı ile 2000 yılında kurulmuş olan bir kuruluştur. Anket A.Ş., Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Anket A.Ş. çeşitli dönemlerde ise faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kurum tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Anket A.Ş. İş İlanları 2020

ANKET A.Ş. Kuruluş amacı doğrultusunda, Ankara’ nın kültürel, coğrafi ve sanatsal güzelliklerini yurt içinde ve yurt dışında tanıtmak için kültürel organizasyonlar yayımcılık faaliyetleri, ulusal ve uluslar arası panel, sempozyum, festivaller, restorasyon çalışmalarına kadar uzanan geniş bir yelpazede organizasyonlar gerçekleştirir. Anket A.Ş. faaliyetlerini eksiksiz olarak gerçekleştirmek adına çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kurum tarafından yayınlanan en son iş ilanları ise aşağıdadır.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Anket A.Ş İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Anket A.Ş. tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; büro memuru, düz işçi, beden işçisi, mühendis, tekniker, teknisyen, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Anket A.Ş. İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Anket A.Ş. yapacak olduğu personel alımları için çeşitli dönemlerde ilanlar yayınlamaktadır. Bu iş ilanlarını www.devlette.com adresimiz üzerinde de bulabilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanlar sayesinde iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu iş ilanlarını takip etmek için ise sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Anket A.Ş. tarafından yayınlanan iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ANKET A.Ş. HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, anket a.ş. konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan anket a.ş. duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.