Ankara’nın Çamlıdere ilçesinde bulunan SYDV yani Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayınlamış olduğu ilan ile belirsiz süreli çalıştırılmak üzere personel alımı yapacağını açıkladı. Büro görevlisi olarak istihdam edilecek personel Ankara’nın Çamlıdere ilçesinde çalıştırılacak. Adaylar ilana 19.08.2016 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. İlana dair diğer bilgiler haberimiz devamındandır.

Ankara Çamlıdere SYDV Personel Alım İlanı 2016

Adaylardan aşağıda bulunan başvuru şartları talep edilmektedir.  • Bilgisayar kullanabiliyor olmak. adayların bilgisayar kullanma becerileri mülakat sınavında ölçülecektir.
  • 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından Sosyoloji,Psikoloji,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik,Halkla İlişkiler,İletişim ve Sosyal Hizmet Bölümleri,Maliye ve Muhasebe Bölümlerinden mezun olmak
  • B sınıfı Ehliyete sahip olmak
  • Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
  • 2015/2016 yıllarında yapılan ÖSYM / KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak.
  • Sosyal iletişim becerisine sahip olmak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak,
  • İlan tarihi dikkate alınarak en az 6 ay süreyle Çamlıdere ilçesinde ikamet ediyor olmak
  • Bilgisayar kullanabiliyor olmak. Adayların bilgisayar kullanma becerileri mülakat sınavında ölçülecektir.

Ankara Çamlıdere SYDV İşe Alım Süresi

KPSS şartı bulunan kadrolar (Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi, Büro Görevlisi) için Vakıflarda ilk defa istihdam edilecek personele yönelik Mütevelli Heyeti kararı ile ilana çıkılır. Adaylar Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün SYDV Personel Alım İlanları bölümünde yayınlanan ilanlara web sayfasından ön başvuruda bulunur.Adaylar başvurdukları pozisyon için mülakat listesi açıklanıncaya (mülakat listesine girilmesi durumunda mülakat sonuçlanıncaya) kadar başka bir ilana başvuramazlar.

Online olarak başvuran adaylar başvurdukları pozisyon için belirtilen özel şartlara ilişkin belgelerini ilgili Vakfa teslim ettikten sonra KPSS puanlarına göre en yüksekten başlanarak sıralanır ve alınacak personel sayısının 5 (beş) katı kadar aday mülakata çağrılır. Son sıradaki aday ile aynı puanı almış adaylar da mülakat listesine eklenir. Ön başvuruda bulunduğu halde gerekli belgeleri süresi içinde Vakıflara teslim etmeyen adayların ön başvuruları mülakat listesinde değerlendirmeye alınmaz.

Mülakat neticesinde genel şartları ve varsa Vakıf tarafından belirlenmiş özel şartları taşıyan adaylardan iş için uygun görülen aday/ adaylar Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğüne bildirilir. Yapılan kontrol neticesinde Genel Müdürlük tarafından işe alım koşullarını taşıdığı tespit edilen kişiler Vakıflar tarafından işe başlatılır.

Ön Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.