Ülkemizde son senelerde sağlık alanında ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Ülkemizde yaşayan her vatandaşımızın sağlık hizmetlerinden eksiksiz olarak ve eşit şartlarda faydalanabilmesi adına son olarak şehir hastaneleri açılmaya başlandı. Bu hastaneler çok sayıda ilimizde açıldı ve bazılarının da halen yapımı devam ediyor. Bu hastanelerden birisi de Ankara ilimizde bulunan Ankara Bilkent Şehir Hastanesi. Mevcut kapasitesi ile Bilkent Şehir Hastanesi sadece ülkemizin değil aynı zamanda dünyanın en büyük hastanelerinden bir tanesi olma özelliğini taşıyor. Bilkent Şehir Hastanesi aynı zamanda bölgede bir istihdam kaynağı da olacak. Şehir hastanesi bünyesinde 1.500’ü aşkın doktor ve on binlerce çalışan yer alacak. Şehir Hastanesi bünyesine halen personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor. Ankara Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları ise yazımız devamındadır.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi İş İlanları 2019

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi toplamda 3600 yatak kapasitesine sahip. Her gün hastaneye 100 binin üzerinde kişinin gelmesi bekleniyor. Şehir hastanesi bünyesinde sadece temizlik, yemek, çamaşırhane, otopark, hasta yönlendirme gibi hizmetler için bin 500 personel çalışacak. Bu kapsamda da personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Ankara Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; hemşire, doktor, özel güvenlik görevlisi, çağrı merkezi görevlisi, oda destek personeli, tıbbi sekreter, resepsiyon görevlisi, aşçı, kepçeci, meydancı, depo personeli, engelli personel, ambulans şoförü, hasta bakıcı, eczacı, ameliyathane teknisyeni, ameliyathane hemşiresi, eski hükümlü işçi, hasta kabul sekreteri gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bilkent Şehir Hastanesi bünyesinde çalışacak olan personellerin bir kısmı, şehir hastanesinin açılması sebebi ile kapanmak durumunda kalan diğer hastanelerden transfer edilecek. Geriye kalan kadro ve pozisyonlar için ise başvurular İŞKUR üzerinden alınmaktadır. İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine müracaat ederek, iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları yapmış olduğunuz iş başvurusunu detaylı olarak incelemekte ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar kurum bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Şehir hastanesi tarafından gerçekleştirilecek çok sayıda personel alımı ilanı hakkında aynı zamanda www.devlette.com adresimiz üzerinde duyurular yayınlamaya devam edeceğiz. Bizleri sosyal mecralardan takip ederek, bu ilanlardan öncelikle siz haberdar olabilirsiniz. Bu yazımızda Ankara Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ANKARA BİLKENT ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ankara bilkent şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ankara bilkent şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.