Ülkemizde sağlık alanında son yıllarda önemli adımlar atılıyor. Bunlardan bir tanesi de çok sayıda ilimizde faaliyete geçen çok sayıda ilimizde de yapımı süren şehir hastaneleri. Bu şehir hastanelerinden bir tanesi de Ankara ilimizde bulunuyor. Bilkent Şehir Hastanesi veya diğer bir adıyla Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü mevcut büyüklüğü ile sadece ülkemizdeki değil Avrupa’daki en büyük hastanelerden bir tanesi olma özelliğini taşıyor. 3704 yatak kapasitesine sahip hastanede 2700 doktor, 6300 sağlık çalışanı ve 4000 idari ve destek personel ile birlikte 13000 kişilik kadro görev yapması planlanıyor. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştiriliyor. Bilkent Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Bilkent Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

CCN İnşaat tarafından yapılan Ankara Bilkent Şehir Hastanesi mevcut büyüklüğü ile adete devasa bir sağlık kampüsü. Hastane günlük 40 bin poliklinik hastasına hizmet verebiliyor. Bunun yanında acil servisi de günlük 8 bin hastaya hizmet verebilecek şekilde planlandı.  Ankara Şehir Hastanesi bünyesinde çalışan kişilere ek olarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştiriliyor.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Bilkent Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; tekniker, acil tıp teknisyeni yani ATT, sözleşmeli hemşire, teknisyen, diyetisyen, fizyoterapist, ameliyat uzman hemşire, özel güvenlik görevlisi, sağlık personeli, temizlik personeli, otopark personel, çağrı merkezi görevlisi, doktor, aşçı, hasta kapıcı, eski hükümlü işçi, engelli personel, depo personeli, ambulans şoförü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İş ilanlarında ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılıyor?

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Bunun için başvurularını İŞKUR vasıtası ile gerçekleştirebilirsiniz. İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine müracaat ederek iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra Bilkent Şehir Hastanesi bünyesinde bulunan insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmeye alınacaktır. Bu başvuru sürecini başarı ile tamamlayan ve başvurusu olumlu sonuçlanan bireyler Bilkent Şehir Hastanesi bünyesinde çalışma fırsatı bulacaklardır.

Bilkent Şehir Hastanesi Nerede?

Telefon Numarası : 

Vermiş olduğumuz telefon numarası hastane de randevu için oluşturulmuş bir numaradır. İş görüşmeleri bu numara üzerinden gerçekleştirilmez. Bu sebepten santrali boş yere rahatsız etmeyin.

Adres : “Üniversiteler Mh., 1604. Cd. No:9, 06800 Çankaya / Ankara

Bu yazımızda Ankara Bilkent Şehir Hastanesi iş ilanları ve işe alım süreci konularında bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ANKARA BİLKENT ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ankara bilkent şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ankara bilkent şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.