Teknolojik gelişmelerin birbiri ardına yaşandığı, artık takip bile edilmekte güçlük çekildiği günümüzde önceleri devlet kurumlarında yada özel kuruluşlarda saatlerce bekleyerek edinebildiğimiz bilgilere artık dakikalar içerisinde internet üzerinden ulaşabiliyoruz. İnternet üzerinden gerçekleştirebildiğimiz bu işlemlerden bir tanesi de su faturası borç sorgulama ve ödeme. Güncel su faturası miktarını, ödenmemiş faturalarınızı, kullanım oranlarınızı internet üzerinden sorgulamak mümkün hale getirilmiş. Bunu mümkün kılan, teknolojiyi ve gelişmeleri anlık olarak takip ederek müşterilerine yansıtan şirketlerden bir tanesi de ASKİ.

ANKARA ASKİ SU FATURASI BORÇ SORGULAMA

Ülkemizin başkenti ve en büyük yerleşim alanlarından bir tanesi olan Ankara’da su dağıtım ve atıksu toplama işlemleri ASKİ tarafından gerçekleştirilmektedir.  Uzun yıllardır bu alanda Ankaralı vatandaşlara hizmet vermektedir. ASKİ su faturası borç sorgulama hizmetini sadece merkezde değil mevcut ilçelerinde ( Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ) de gerçekleştirebilirsiniz. Su faturası borç öğrenme işlemi için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Bunun için herhangi bir üyelik işlemi gerçekleştirmenize gerek yoktur. Sadece abone numarası, sayaç numarası ve güvenlik için resimde yer alan doğrulama kodu alanlarını eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurmanız yeterlidir.ASKİ SU FATURASI BORÇ ÖĞRENMEK için TIKLAYINIZ

Üye olmadan su faturası borcunuzu öğrenmek mümkün. Ancak kredi kartı ile fatura borcunuzu ödemek için sisteme üye olmak zorundasınız. Yine bu işlemi de yukarıda bulunan bağlantı sayesine kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda ASKİ faturam gelmiyor, faturamı nereden nasıl öğrenirim hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ANKARA ASKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ankara aski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ankara aski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.