Ankagross market, Ankara ilimizde bulunan ve Altunbilek Ailesi tarafından kurulmuş olan bir marketler zinciridir. “Çok al az öde” sloganı ile yola çıkan Ankagross market, kurulmuş olduğu günden bu yana en çok tercih edilen mağazalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Mağazalarında; meyve, sebze, şarküteri, et, şekerleme, kuru gıda, içecek, tekel, deterjan, kozmetik ve gıda dışı bölümlerinin satışı gerçekleştirilmektedir. Ankagross büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam ederken, aynı zamanda bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Ankagross tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Ankagross İş İlanları 2023

Ankagross; Mamak, Kazan, Etimesgut, Elvankent, Yenimahalle gibi lokasyonlarda bulunmaktadır.  Şube sayısını arttırmak isteyen Ankagross bu doğrultuda çalışmalarına devam ederken, mevcut şubelerine de personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştiriyor.Ankaragross tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; part time kasiyer, işletme müdür yardımcısı, reyon görevlisi, şoför, depo elemanı, gıda dışı satış şefi, unlu malum satış personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ankagross İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ankagross market bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyenler aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Ankagross iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Ankagross İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ANKAGROSS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, ankagross konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan ankagross duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.