Anka Hastanesi, 2016 yılında Gaziantep ilimizde faaliyet göstermeye başlayan özel bir sağlık kuruluşudur. Anka Hastanesi, 1300 metrekare kapalı alanda 150 yatak kapasitesi ile tam donanımlı Genel Yoğun Bakım, Yenidoğan Bakım, Ameliyathane, Doğumhane gibi bölümleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviye tutmayı amaç edinerek çalışmalarına devam etmektedir. Anka Hastanesi, faaliyetlerine aralıksız devam ederken çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Anka Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Gaziantep Özel Anka Hastanesi İş İlanları 2022

Anka Hastanesi kurulmuş olduğu günden bu yana vermiş olduğu sağlık hizmeti ile memnuniyeti sunan bir sağlık kuruluşu olmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti esasıyla hareket eden kurum, bu başarısını sürdürme gayreti içerisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Bünyesinde yer alan çalışanlar alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu çalışanlara ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı da yapılmaktadır.Gaziantep İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Anka Hastanesi tarafından şimdiye kadar yayınlanmış veya bu sene içerisinde yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; biyolog, ebe, hemşire, uzman hemşire, baş hemşire, danışman, hasta bakıcı, diyetisyen, acil tıp teknisyeni (ATT), hizmetli, özel güvenlik görevlisi, fizyoterapist, temizlik işçisi, ambulans şoförü, laborant gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Anka Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Anka Hastanesi bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile oldukça kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmektedir. Şayet ön başvurunuz kabul edilirse de, görüşme için çağrılırsınız. Bu aşamayı da geçmeniz durumunda Gaziantep ilimizdeki en büyük sağlık kurumlarından bir tanesinde çalışma fırsatı elde edersiniz. Bu yazımızda Gaziantep Özel Anka Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu yapma ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Anka Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ANKA HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, anka hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan anka hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.