Anfa Güvenlik, 1992 yılından bu yana faaliyet gösteren, özel güvenlik hizmeti sunmakta olan bir firmadır. Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan iştiraklerden bir tanesidir. Anfa Güvenlik, 2005 yılından bu yana can ve mal güvenliğini korumak amacıyla özel güvenlik hizmeti sunmasının yanında, kurmuş oldukları eğitim kurumu ile de özel güvenlik sektöründe yer almak isteyen kişilere sertifikalarını vermektedir. Bu alanda yetkili tek kamu şirketidir. Anfa Güvenlik faaliyetlerine aralıksız devam etmek için çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Anfa Güvenlik tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Anfa Güvenlik İş İlanları 2023

Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde birçok yeşil alan, park, mezarlık, baraj, göl gibi yer bulunmaktadır. Ayrıca belediye tarafından düzenlenen sünnet, konser, fuar, düğün gibi etkinlikler bulunmaktadır. Anfa Güvenlik tüm bu konumlarda ve etkinliklerde güvenlik hizmeti sunarak, daha huzurlu ve güvenli bir ortamın elde edilmesine olanak tanımaktadır. Kurum bunların yanında bünyesinde çok kişiyi istihdam etmekte ve iş gücüne de katkı sağlamaktadır. Kurum bu kişilere ek olarak çeşitli zamanlarda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Anfa Güvenlik tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içerisinde; bay bayan silahlı silahsız özel güvenlik görevlisi, iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı, büro personeli, ÖGG gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştiriliyor?

Anfa Güvenlik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Anfa Güvenlik yeni personel ihtiyacı oluştuğu vakit, İŞKUR üzerinden iş ilanı yayınlamaktadır. Bu ilan nezdinde başvuru şartlarını sağlıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Anfa Güvenlik bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için bu ilanları takip etmelisiniz. Harici olarak online başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. Bununla beraber soru, sorun ya da başvurularınızı info@anfaguvenlik.com.tr mail adresine de iletebilirsiniz. Bu yazımızda Anfa Güvenlik iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında sorularınızı yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ANFA GÜVENLİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, anfa güvenlik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan anfa güvenlik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.