Anadolu Bankası, 1961 yılında Buğday Bankası ve Türk Ekspres’in birleşmesi sonucunda kurulmuş olan bankadır. Daha sonra Habaş Şirketler Grubu tarafından satın alınmış ve adı Anadolubank olmuştur. Anadolubank, Türk bankacılık sektörünün genç, dinamik ve saygın kurumları arasında yer almaktadır. Yola 3 şube ile başlayan Anadolubank, günümüzde 110’u aşkın şubesi ve 1800’ü aşkın çalışanı ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında karşılık verebilmek adına tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Anadolubank insan kaynakları tarafından yapılan açıklamaya göre kurum 2023 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini belirtmiştir. Yazımız devamında Anadolubank açık pozisyonları, güncel iş ilanları, iş imkanları, kariyer olanakları ile bu ilanlara ait iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

Anadolubank İş İlanları 2023

Bireysel ve kurumsal bankacılık alanlarında her türlü ürünü müşterilerinin hizmetine sunan Anadolubank, değişken müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler üretme konusunda iddialı bir kurumdur. Yetkin kadrosu, hızla gelişmekte olan fiziki ve alternatif dağıtım kanalları ile teknolojik altyapısı bu anlamdaki çalışmalara büyük katkı sağlamaktadır. Anadolubank büyüme hedefleri doğrultusunda 2023 yılında çok sayıda yeni şube açacak olup bu şubelerine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.Anadolubank bünyesinde çalışmakta olan personellerin yüzde 5’i yüksek lisans mezunu, yüzde 71’i lisans mezunu, yüzde 6’sı ön lisans mezunu, yüzde 16’sı ise lise mezunudur. Çalışanların yüzde 44’ü kadın ve yüzde 56’sı erkektir. Anadolubank iş ilanları içinde deneyimli, yeni mezun, bay, bayan personele göre çeşitli kadrolar bulunmaktadır. İlanlarda karar destek sistemleri müdür yardımcısı, teknik destek sorumlusu, sistem yöneticisi, genel muhasebe yönetmeni, gişe yetkilisi, gişe görevlisi, güvenlik görevlisi, müşteri hizmetleri çağrı merkezi elemanı, mikro kredi tahsis grubu müdürü, raporlama yönetmeni, kobi bankacılığı portföy yöneticisi,  müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı ve müfettiş yardımcısı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Anadolubank İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Anadolubank personellerine aylık maaşlarının yanında evlilik yardımı, giyim yardımı, doğum yardımı, yabancı dil tazminatı, yüksek lisans yardımı, yol ve yemek yardımı gibi çeşitli sosyal imkanlar da sunmaktadır. Bu sebepten dolayı Anadolubank, ülkemiz finans kurumları arasında en çok iş başvurusu yapılan kuruluşların başında yer almaktadır. Anadolubank tarafından yayınlanmakta olan bütün iş ilanları kurumun resmi adresi üzerinde, www.devlette.com adresimiz üzerinde ve çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlanmaktadır. Anadolubank tarafından yayınlanmakta olan iş ilanları için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formuna tıklamanızın ardından ilanlara ait iş başvurusu formu, iş başvurusu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgileri görebilirsiniz. Anadolubank iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Anadolubank İş Başvurusu Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER ANADOLUBANK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, anadolubank konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan anadolubank duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.