Anadolu Sigorta, 1925 tarihinde Atatürk tarafından kurulmuş olan, ülkemizin ilk ulusal sigorta şirketidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Anadolu Sigorta, günümüzde ülkemizin en büyük sigorta şirketlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Anadolu Sigorta büyümek için çalışmalarına devam ederken, aynı zamanda bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Anadolu Sigorta tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Anadolu Sigorta İş İlanları 2023

Anadolu Sigorta, hayat dışındaki tüm branşlarda (Yangın, Nakliyat, Kaza, Mühendislik, Tarım, Hukuksal Koruma, Ferdi Kaza, Sağlık ve Kredi) faaliyet göstermektedir. Yurt çapında yaklaşık 2.500 profesyonel acentesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin tüm şubeleri ile Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş., Arap Türk Bankası A.Ş., Alternatifbank A.Ş., Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Aktif Yatırım Bankası A.Ş. ve Finansbank A.Ş. şubeleri, şirketin acentesi olarak faaliyet göstermektedir. Anadolu Sigorta bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Anadolu Sigorta tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; sistem uzman yardımcısı, işletmen, teknisyen, sigorta uzmanı, destek görevlisi, sağlık uzman yardımcısı, müfettiş yardımcısı, uzmanı, avukat gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Anadolu Sigorta İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Anadolu sigorta bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen bireyler aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Anadolu Sigorta iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Anadolu Sigorta İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.