Anadolu Efes, Anadolu Grubu bünyesinde bulunmakta olan şirketlerden bir tanesidir. Şirket Efes Pilsen biralarının üretimini de gerçekleştirmektedir. Şirketin ülkemizde 5, Rusya’da 8, Kazakistan’da 2, Moldova, Ukrayna ve Gürcistan’da birer bira fabrikası olmak üzere 18 bira, 7 malt fabrikası ve adet şerbetçiotu işleme tesisi ile faaliyet göstermektedir. Anadolu Efes büyüme hedefi doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Anadolu Efes tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Anadolu Efes İş İlanları 2023

Anadolu Efes ülkemizde Bilecik, İzmir, Afyon, Konya, Adana ve Ankara illerimizde fabrikalara sahiptir. Anadolu Efes ülkemizde büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeksizin devam etmekte ve bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Anadolu Efes tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; ortak hizmetler uzmanı, satış temsilcisi, şoför, mağazalar planlama ve kontrol uzmanı, tedarik planlama uzmanı, güvenlik görevlisi, sözleşmeli işçi, elektrik bakım mühendisi, gıda mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Anadolu Efes İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Anadolu Efes bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile kurum bünyesine başvuru yapabilirler. Girmiş olduğunuz sayfa sayesine açık iş pozisyonları ve bunlar ait başvuru şartlarını görebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar daha sonra iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen adaylar Anadolu Efes gibi ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Anadolu Efes iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Anadolu Efes İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ANADOLU EFES HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, anadolu efes konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan anadolu efes duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.