Anadolu Birlik Holding veya bilinen kısa adı ile AB Holding, Konya Şeker’in büyümesi ile oluşan kurumların bir çatı şirketi olarak 2008 yılında kurulmuştur. Anadolu Birlik Holding kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve global bir tarımsal sanayi kuruluşu olma hedefine ulaşmaya her geçen gün daha da yaklaşmaktadır. Anadolu Birlik Holding günümüzde ülkemizin en büyük holding kuruluşlarından bir tanesi haline gelmiştir. Anadolu Birlik Holding bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor. Anadolu Birlik Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Anadolu Birlik Holding (AB Holding) İş İlanları 2023

Anadolu Birlik Holding temelleri Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin kurulmasına dayanmaktadır. Büyüme çalışmaları doğrultusunda şimdiye kadar 4 milyar doları aşkın yatırım yapan Holding, felsefesi olan Ümit Projesi ile büyüme rakamlarını her geçen gün daha da katlamaktadır. Ümit Projesi kazancın tabana yayılmasını temel alan, bununla beraber üreticinin yaşadığı yerlerde ekonomik gelişmeyi destekler bir projedir. Anadolu Birlik Holding 2023 yılında amaçlarına ulaşabilmek adına kendilerine yardımcı olacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.  • Torku
  • Konya Şeker
  • Doğrudan Tarım ve Gıda Market
  • Doğrudan Döner
  • Sivas Kangal Termik Santrali
  • Soma Termik Santrali

Anadolu Birlik Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; avukat, satış operasyon uzmanı, şoför, bilgisayar teknisyeni, gıda mühendisi, iş güvenliği uzmanı, teknik destek uzmanı, büro personeli, insan kaynakları personeli, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Anadolu Birlik Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Anadolu Birlik Holding bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Kurum iş ilanlarını kendi resmi İnternet adresi üzerinde yayınlamayı tercih etmiştir. Yani kariyer portallarında ilanları bulunmamaktadır. Yapacak olduğunuz iş başvurusu kurumun insan kaynakları departmanına iletilecek ve başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda çalışan açığı oluşması durumunda da başvurunuz değerlendirilmeye alınmaktadır. Bu yazımızda Anadolu Birlik Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Anadolu Birlik Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ANADOLU BİRLİK HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, anadolu birlik holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan anadolu birlik holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.