Anadolu Ajansı ya da bilinen kısa adıyla AA, merkezi Ankara ilimizde bulunmakta olan uluslararası bir Türk haber ajansıdır. Türk Kurtuluş Savaşı hakkındaki haberleri duyurmak amacıyla Mustafa Kemal Atatürk, Halide Edip Adıvar ve Yunus Nadi tarafından 6 Nisan 1920’de kurulmuştur. Anadolu Ajansı faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve bunun için personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Anadolu Ajansı tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Anadolu Ajansı İş İlanları 2023

Anadolu Ajansı global bir ajans olarak dünyanın ilk 10 haber ajansı arasında yer almaktadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük ajansı olmayı başarmıştır. Anadolu Ajansı 100’e yakın ülkede kurduğu haberci ve foto muhabirleri ile dünyadaki en sıcak gelişmeleri en kısa sürede aktarmaktadır. Anadolu Ajansı gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Anadolu Ajansı tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; muhabir, kameraman, foto muhabiri, stajyer personel, grafiker, editör, tercüman gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Anadolu Ajansı İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Anadolu Ajansı bünyesinde çalışmak isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. ( Not : İş başvuru formu güncelleme sebebi ile şu an için aktif değildir. ) Bunun dışında Anadolu Ajansı tarafından yayınlanan iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde de yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri görmek için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İş başvurusunda bulunan adayların başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu yazımızda Anadolu Ajansı iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Anadolu Ajansı İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ANADOLU AJANSI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, anadolu ajansı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan anadolu ajansı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.